Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obecnośc na targach reklamowych

wróć do serwisu Moja Firma 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 806 postów

Napisano 02 czerwiec 2020 - 07:59

Witam wszystkich Firma w jakiej obecnie pracuję jesienią będzie brała udział w targach reklamowych i zastanawiamy sie nad działaniami w celu najlepszego przyciągnięcia uwagi klienta na tych targach. Co najlepiej robić? 

Jak zdobyć nowych klientów? 

#2 travolta

travolta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 174 postów

Napisano 02 czerwiec 2020 - 08:32

Na targach  w zaadzie całość stanowiska często skutecznie przyciąga uwagę. Oczywiśćie jeśli stoisko jest odpowiednio atrakcyjne oraz reklama dopasowana jest do branży, jaką się zajmujesz. Jesli nie masz doświadczenia, a podejrzewam ,ze pisząc ten post nie masz, najlepiej będzie skontaktować sie z firmą, która zajmuje się tworzeniem takich stoisk reklamowych:
Zaoferują Ci stoisko spójne kolorystycznie - całość stanowiska nabiera określonej kolorystyki, dzięki temu bedzie w stanie przyciągnąć nowych klientów.

Oczywiście dobrze jest również opracować dla potencjalnych klientów gadżety reklamowe. 

#3 Kazik

Kazik

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 12 czerwiec 2020 - 08:52

Na targach trzeba się wyróżniać, aby przyciągnąć klientów. W tym roku przed targami zrobiliśmy porządne zamówienie z taniegadżety.pl bo chcieliśmy mieć sporo fajnych rzeczy z naszym logo. Postawiliśmy na sporo upominków typu kubki, długopisy, smycze, pendrive, do tego koszulki i bluzy z logo oraz balony z helem. Wyglądało to naprawdę dobrze. 

#4 kerryjane72

kerryjane72

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 55 postów

Napisano 22 czerwiec 2020 - 07:59

Przede wszystkim ciekawe stoisko. Najważniejsze jest żeby zainteresować przechodzących uczestników i później już dostarczyć im ulotek, wizytówek, może coś więcej opowiedzieć o swojej ofercie. Myślę, że tu flagi reklamowe powinny też bardzo dobrze się sprawdzić, przyciągną one uwagę. Zerknijcie sobie na firmę Agra Dobroń i ich ofertę jeżeli będziecie ich potrzebować. Ja tu dostałam takie rzeczy robione pod specjalne zamówienie.

#5 Jojo44

Jojo44

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 29 czerwiec 2020 - 16:55

Istotnym elementem są też słoydcze reklamowe :) Są świetnym pretekstem do nawiązania rozmowy przy kawie. U nas od dawna są to krówki z firmy http://www.majami.pl/, oczywiście w obrandowanych opakowaniach. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych