Skocz do zawartości

Zdjęcie

Umorzenie 75% subwencji z Tarczy Finansowej PFR także dla małych i średnich przedsiębiorców

wróć do serwisu Księgowość 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 198557 postów

Napisano 22 maj 2020 - 08:16

Warunek utrzymania zatrudnienia i straty na sprzedaży można spełnić łącznie i nie ma w tym zakresie żadnej sprzeczności – przekonuje PFR. Podobnie uważają eksperci. Ich zdaniem strata na sprzedaży nie wyklucza utrzymania zatrudnienia. Przypominają, że pieniądze z PFR są ukierunkowane właśnie na pokrycie tej luki. Ponadto, jeśli strata ekonomiczna przerodzi się w stratę podatkową, to będzie można ją odliczyć od dochodu w kolejnych latach, a nawet od dochodu za 2019 r

Powrót do artykułu: Umorzenie 75% subwencji z Tarczy Finansowej PFR także dla małych i średnich przedsiębiorców

#2 Guest_ulcha

Guest_ulcha
  • Goście

Napisano 22 maj 2020 - 08:16

Wszystkie warunki sa jasno na stronie PFR :) zawsze można wejść i doczytać i sprawdzić jak poprawnie wniosek złożyc

#3 Guest_aga

Guest_aga
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2020 - 09:01

z

#4 Guest_polka

Guest_polka
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2020 - 12:02

Ostatecznie tarcza a dokładnie PFR pomogło wielu ludziom, cieszę się, że ja sama mogłam dzięki tej pomocy utrzymać zatrudnienie :)

#5 Guest_polka

Guest_polka
  • Goście

Ostatecznie tarcza a dokładnie PFR pomogło wielu ludziom, cieszę się, że ja sama mogłam dzięki tej pomocy utrzymać zatrudnienie :)

#6 Guest_polka

Guest_polka
  • Goście

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych