Skocz do zawartości

Gdzie znaleźć pracowników z Ukrainy

wróć do serwisu Kadry 8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Agata

Guest_Agata
  • Goście

Napisano 12 maj 2020 - 13:21

Witam, prowadzę gospodarstwo rolne wraz z mężem, niestety jest tego zbyt dużo i poszukujemy pomocy przy uprawie,zbiorach itp. Słyszałam o agencjach pośredniczących, podobno zatrudnienie osób z Ukrainy jest opłacalne ?  Znacie jakąś agencje? Współpracował ktoś z Personglobal ? 

#2 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 25 maj 2020 - 12:43

Dość często biorę pracowników z różnych agencji, jeśli chodzi o PG to mogę polecić, mają pracowników doświadczonych, to znaczy takich, którzy już pracowali w PL, więc nie są to ludzie z łapanki. Ostatnio załatwiałem od nich ekipę 5 osobową na prace rolnicze i pomimo wirusa udało się skompletować ludzi. No i przemawia za nimi na pewno czas realizacji.

#3 Guest_Janusz

Guest_Janusz
  • Goście

Napisano 27 maj 2020 - 20:22

Ja miałem złe doświadczenie z takimi pracownikami. Zaczęła pracować jakaś parka i babce nic się nie chciało a i faceta podburzała więc szybko się ich pozbyłem, ale w znajomej firmie pracują tacy i jest ok.

#4 Guest_KatarzynaK123

Guest_KatarzynaK123
  • Goście

Napisano 30 maj 2020 - 12:10

Opłacalne, bo agencja odpowiada za pracownika, więc masz pewność że wywiąże się z tego co ma zrobić. Korzystałem też z usług PersonGlobal i polecam.

#5 Guest_Oliwia

Guest_Oliwia
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2020 - 12:46

Z czystym sumieniem polecam Person Global - odpowiednie osoby na odpowiednich stanowiskach. 

#6 Guest_Wojciech

Guest_Wojciech
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2020 - 12:48

Ja miałem złe doświadczenie z takimi pracownikami. Zaczęła pracować jakaś parka i babce nic się nie chciało a i faceta podburzała więc szybko się ich pozbyłem, ale w znajomej firmie pracują tacy i jest ok.

Januszu, miałem to samo, ale wiadomo że każdy człowiek inny i nie ma co się zniechęcać. Jeśli są dobre firmy to pracownicy też będą odpowiedni.

#7 Guest_Maciej

Guest_Maciej
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2020 - 14:07

Witam, prowadzę gospodarstwo rolne wraz z mężem, niestety jest tego zbyt dużo i poszukujemy pomocy przy uprawie,zbiorach itp. Słyszałam o agencjach pośredniczących, podobno zatrudnienie osób z Ukrainy jest opłacalne ?  Znacie jakąś agencje? Współpracował ktoś z Personglobal ? 

Kilka dni temu otrzymałem pomoc od PG 3 pracowników z Ukrainy, jesli chodzi o ich zaangażowanie nie moge powiedzieć złego słowa. Polecam sie z nimi kontaktować szybko wszystko załatwiają.

#8 Guest_Patryk

Guest_Patryk
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2020 - 23:58

2 razy doświadczyłem współpracy z PG i jestem zadowolony, ale każdy ma inny gust 

#9 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2020 - 17:38

Ja ma namiar od kolegi który współpracuje z Person Global podobno oni znaja sie na rzeczy,ale wiecej nie wiem na razie ale warto sie skontaktować i dowiedzieć co i jak.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych