Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak budowana jest wizja firmy?

wróć do serwisu Moja Firma 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103018 postów

Napisano 28 kwiecień 2020 - 12:38

Obok misji firmy jej wizja jest jednym z najważniejszych składników nowopowstałego przedsiębiorstwa prowadzącego działalność gospodarczą. Niezależnie od dziedziny w jakiej firma funkcjonuje wizja w dużym stopniu wpływa na jej wizerunek.

Powrót do artykułu: Jak budowana jest wizja firmy?

#2 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2020 - 12:38

Zgodzę się z autorem wpisu, iż wizja przedsiębiorstwa jest szalenie ważna, czy to dla mikroprzedsiębiorstw czy firm zatrudniających wielu pracowników. Wizja firmy powinna być jednocześnie ambitna, lecz także realna i konkretna, dostosowana do możliwości przedsiębiorstwa i potrzeb firmy. Powinna być też rozłożona w czasie i możliwie podatna na modyfikacje – byśmy mogli reagować na stale zmieniający się rynek, na którym działamy.

#3 Frannie

Frannie

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 28 kwiecień 2020 - 12:51

Wizja przedsiębiorstwa jest jednym z fundamentów dobrze funkcjonującej organizacji. Dobrze nakreślona wizja przedsiębiorstwa powinna zawierać opis celu i kierunku w jakim zmierza dana firma.

#4 Cucaburra

Cucaburra

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 11 sierpień 2020 - 14:10

Wizja jest bardzo ważna, ale sama wizja nie zbuduje jeszcze marki. Trzeba ją wesprzeć odpowiednią strategią i sposobem działania. Te wszystkie elementy wpływają na branding i w efekcie na wizerunek danej firmy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych