Skocz do zawartości

Zdjęcie

Polecenie pracy zdalnej (z powodu COVID-19) - wzór, prawa i obowiązki pracodawcy

wróć do serwisu Kadry 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 516444 postów

Napisano 19 marzec 2020 - 11:10

W celu przeciwdziałania COVID-19 pracodawca może polecić pracownikowi wykonywanie pracy zdalnej. Obowiązkiem pracownika jest zastosować się do polecenia pracodawcy. Pobierz wzór pisma "polecenie wykonywania pracy zdalnej".

Powrót do artykułu: Polecenie pracy zdalnej (z powodu COVID-19) - wzór, prawa i obowiązki pracodawcy

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 19 marzec 2020 - 11:10

A jak ma wyglądać zdalna praca w przypadku gdy jestem dostarczycielem poczty w Starostwie Powiatowym i nadal jeżdżę z listami jak jeździłam po mieście i ludziach nieznanych mi około 20 km dziennie na ROWERZE i wchodzę do około 50 mieszkań i instytucji dziennie.?????

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 19 marzec 2020 - 11:16

A jak ma wyglądać zdalna praca w przypadku gdy jestem dostarczycielem poczty w Starostwie Powiatowym i nadal jeżdżę z listami jak jeździłam po mieście i ludziach nieznanych mi około 20 km dziennie na ROWERZE i wchodzę do około 50 mieszkań i instytucji dziennie.?????

O to pytaj swojego pracodawcę, a nie internautów.

#4 Guest_Kryha

Guest_Kryha
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2020 - 08:52

A jak to wygląda w drugą stronę? Czy jeżeli praca może być wykonywana zdalnie i nie ma przesłanek ku temu że jej efektywność czy jakość zmienia się, pracownik może wystąpić z takim wnioskiem. I czy pracodawca może odmówić?

#5 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 21:17

czy pracodawca ma obowiązek wyposażyć pracownika w sprzęt do pracy zdalnej, np komputer? czy pracodawca może wymagac aby do tych celów pracownik uzywał własnego prywatnego komputera?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych