Skocz do zawartości

Zdjęcie

Koronawirus: Wynagrodzenie za godziny ponadwymiarowe dla nauczycieli

wróć do serwisu Sektor Publiczny 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Samorząd

Admin Samorząd

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 32799 postów

Napisano 17 marzec 2020 - 12:48

W związku z pandemią koronawirusa zawieszono zajęcia w szkołach. Jakie wynagrodzenia otrzymają nauczyciele? Czy przysługuje im wynagrodzenie za godziny ponadwymiarowe? Prezentujemy stanowisko Krajowej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ "Solidarność".

Powrót do artykułu: Koronawirus: Wynagrodzenie za godziny ponadwymiarowe dla nauczycieli

#2 Guest_Wkurzony

Guest_Wkurzony
  • Goście

Napisano 17 marzec 2020 - 12:48

"Po nas choćby potop"

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2020 - 21:21

Właśnie dowiedziałam się, że nie udokumentowałam przepracowanych godzin ponadwymiarowych, wpisy w e-dzienniku, wpisy na platformach edukacyjnych nie są dokumentem. W związku z tym świadczenie nie będzie wypłacone. Muszę w przeciągu godziny wysłać dyrekcji opis minutowy wszystkich przepracowanych godzin do dnia 25.03 do dziś Każde 45 minut ma być dokładnie opisane i poparte faktami np. odpowiedzi na maile. Nie byłam w stanie po całym dniu siedzenie przed komputerem ( mam 345 uczniów) wykonać tego zadania. Podziękowałam i zrezygnowałam z wypełnienia arkusza rozliczeń godzin ponadwymiarowych a tym samym WIELKIEJ kwoty pieniędzy :-)

#4 Guest_:(

Guest_:(
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2020 - 16:38

W mojej szkole nie wypłacają nam za nadgodziny stałe, mało tego mam zastepstwo za nauczycielke na l4 (jeszcze przed pandemia poszła) i za nie tez nie dostaje wynagrodzenia - i niejest to 1 godz.tyg., tylko 4 godziny w dwoch różnych klasach.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych