Skocz do zawartości

Zdjęcie

Finiata - finansowanie dla firm?

wróć do serwisu Moja Firma 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 369 postów

Napisano 09 marzec 2020 - 10:12

Od jakiegoś czasu szukam sposoby na szybkie i w dobrych warunkach finansowanie dla firm. Trafiłam na Finiatę. Z tego co rozumiem to linię kredytową można otrzymać całkowicie online i bardzo szybko. Czy ktoś z Was korzysta z tej formy? Możecie podzielić się opinią? 

#2 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 12 marzec 2020 - 15:21

Na pewno jednym z lepszych i bezpieczniejszych form kredytowania dla firm sa jednak Banki. Ale one niestety maja bardzo wymagające procedury. O Finiacie jakiś czas temu czytałem, ale nie do końca wiem na jakich warunkach taka pożyczka jest udzielana.

#3 Guest_netto

Guest_netto
  • Goście

Napisano 12 marzec 2020 - 17:43

finiata to złodzieje - uważaj na nich. Mają ukryte oprocentowanie odsetek. Naliczają kary gorzej niż przy chwilówkach

#4 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 369 postów

Napisano 13 marzec 2020 - 09:01

Ukryte oprocentowanie odsetek? Masz na to jakieś dowody? 

Na stronie Finiaty jest taka informacja:

W cenę produktu wliczone są dwa koszty: stała miesięczna opłata abonamentowa w wysokości zaledwie 0.333% oraz należność za korzystanie z limitu: od 2.91% naliczana tylko od faktycznie wykorzystanej kwoty z limitu.

Dla mnie to jasna informacja, które zanim zadałam pytanie nie widziałam. Ale wskazał mi ją pracownik na czacie. 

Otrzymując limit płacimy 0,333% opłaty za to, że mamy do niego dostęp. Jeśli wykorzystamy całą lub część kwoty to mamy 2,91% odsetek. Dla mnie nie ma tu nic ukrytego. Dodatkowo czyta się umowę przed podpisaniem!

#5 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 16 marzec 2020 - 11:00

Najważniejsze jest to by zawsze przeczytać dokładnie umowę zanim ją podpiszemy. A czy wiesz może jak te pieniądze dostaje się do dysponowania. Czy musza one być wydawane na jakieś konkretne cele/

#6 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 369 postów

Napisano 18 marzec 2020 - 12:17

Finiata nie wymaga tego by pieniadze były wydawane na określony cel. Można je wykorzystać na dowolny. Udzielony limit można wypłacić w całości lub częściowo. Można wykorzystać go na bieżące koszty powstałe w firmie. To na pewno jest duży plus. 

#7 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 369 postów

Napisano 23 marzec 2020 - 09:22

Aha i można wszystko załatwić online. 

#8 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 30 marzec 2020 - 08:16

To bardzo ciekawe rozwiązanie. Sama się zastanawiam nad tym by z takiego rozwiązania. Finiata z tego co udało mi się ustalić daje możliwość korzystania z limitu kredytowego przez 6 miesięcy, Oprocentowanie 2,9% od wypłaconej kwoty to bardzo dobra oferta. Szczególnie, że taką pożyczkę można załatwić przez Internet, co obecnie jest na pewno dobrym rozwiązaniem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych