Skocz do zawartości

Zdjęcie

Impreza firmowa - jak zorganizować i ile kosztuje

wróć do serwisu Moja Firma 11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102955 postów

Napisano 09 luty 2020 - 13:48

Zdaniem 47% pracowników, popularność imprez (wyjazdów) firmowych w ciągu ostatnich 2 lat wzrosła. W polskich firmach najczęściej organizowane są 2-3 wydarzenia rocznie, a przeciętny budżet na osobę wynosi 235 zł. Jak przygotować imprezę firmową? O czym warto pamiętać?

Powrót do artykułu: Impreza firmowa - jak zorganizować i ile kosztuje

#2 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 09 luty 2020 - 13:48

My co roku mamy imprezę firmową, nikt się nie interesuje kosztami bo to szef wszystko załatwia z amer event, oni już niejedną imprezę zorganizowali i znają się na tej robocie. Wcześniej mieliśmy imprezę w rytmie disco, co się szykuje w tym roku się okaże .

#3 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2020 - 10:05

Jak ja organizowałem imprezę firmową, największym problemem było znalezienie dobrego cateringu we Wrocławiu. W końcu zamówiłem od Margaret i zdecydowanie będę do nich wracać. Jedzenie było przepyszne, a impreza mega udana.

#4 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1103 postów

Napisano 06 kwiecień 2020 - 05:28

Jak duża, ile osób, gdzie, jaki katering, jakie atrakcje - to wszystko będzie wpływało na trudność organizacji i rzecz jasna na cenę. Tego nie da się jednoznacznie określić.

#5 Guest_anna

Guest_anna
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2020 - 18:38

Cięzko jest tak oszacować ile może nas wyjść coś takiego... To zalży gdzie idziemy, co robimy, co jemy. Na mojej ostatniej imprezie jedliśmy z Margaret i jedzonko było super smacze! Gdybym robił swoją imprezę to na pewno też zamówiłbym katering u nich XD

#6 Guest_anna

Guest_anna
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2020 - 18:39

Cięzko jest tak oszacować ile może nas wyjść coś takiego... To zalży gdzie idziemy, co robimy, co jemy. Na mojej ostatniej imprezie jedliśmy z Margaret i jedzonko było super smaczne! Gdybym robiła swoją imprezę to na pewno też zamówiłabym katering u nich XD

#7 Guest_anna

Guest_anna
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2020 - 18:39

Cięzko jest tak oszacować ile może nas wyjść coś takiego... To zalży gdzie idziemy, co robimy, co jemy. Na mojej ostatniej imprezie jedliśmy z Margaret i jedzonko było super smaczne! Gdybym robiła swoją imprezę to na pewno też zamówiłabym katering u nich XD

#8 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 320 postów

Napisano 11 maj 2020 - 16:37

Na imprezę firmową niezbędny jest katering, smaczny, z dużym wyborem dań, dla każdego coś smacznego. Tutaj https://naskrajnej.pl/catering/ macie taką ofertę kateringu, to profesjonalna firma która ma duże doświadczenie na rynku, są często wybierani, popularni wśród klientów.

#9 Guest_Weronika

Guest_Weronika
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2020 - 12:27

My imprezę firmową zrobiliśmy na bardzo malym budżecie. Wnajem salki, catering z margaret. Wyszło super!

#10 Guest_Weronika32

Guest_Weronika32
  • Goście

My imprezę firmową zrobiliśmy na bardzo malym budżecie. Wnajem salki, catering z margaret. Wyszło super!

#11 Guest_Weronika32

Guest_Weronika32
  • Goście

#12 daisyy

daisyy

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 15 czerwiec 2020 - 15:24

Nasza firma korzysta z cateringu blue spod Siedlec. Teraz jest ładna pogoda, więc organizujemy eventy w ogrodzie przed firmą na świeżym powietrzu. Jest smacznie, sympatycznie i profesjonalnie  :)​ 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych