Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

sztukateria

wróć do serwisu Moja Firma 12 odpowiedzi w tym temacie

#1 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 580 postów

Napisano 04 luty 2020 - 13:53

Hej kochani, zastanawiam się, jak uatrakcyjnić nowy dom, chodzi mi głównie o elewację – jakiś baranek, wzór malowany czy co? Nie chcę, żeby dom wyglądał tak, jak wszystkie, ale nie chcę też uzyskać efektu typu „wieś śpiewa i tańczy”. Co polecacie?

#2 michal71

michal71

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 24 kwiecień 2020 - 13:06

Duży wybór sztukaterii znajdzie Pan w sklepie internetowym https://e-interior.pl/. W sumie to prawie 1000 produktów podzielonych na 20 rodzajów od 4 największych producentów sztukaterii. Firma oferuje fachowe doradztwo w doborze odpowiednich elementów do stylu danego domu.

#3 Caryk88

Caryk88

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 259 postów

Napisano 22 marzec 2021 - 15:53

Jak potrzebujesz wiedzy o wystroju sztukatorskim to zgłoś się do Decor Service. Jak zobaczyłem, ile jest wzorów to naprawdę trudno połączyć, a oni wiedzą, jakie elementy do siebie pasują. Widziałem wyniki ich pracy bezpośrednio to trudno piękniejsze aranżacje znaleźć. Rozety, listwy, co chcesz u nich znajdziesz i to znacznie ułatwia podjęcie decyzji o takim bardziej ekskluzywnym remoncie. Pozdrawiam.

#4 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 335 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 07 maj 2021 - 07:23

My swoją sztukaterię zamawialiśmy od firmy Clusiv. Według mnie mają najlepszą ofertę w kraju, wszystko jest praktycznie dostępne od ręki, a ceny zachęcają. Polecam!

#5 Guest_Janka

Guest_Janka
  • Goście

Napisano 14 maj 2021 - 07:41

Jak chcesz naprawdę uatrakcyjnić swój dom, to koniecznie postaw na sztukaterię od Efez Sztukateria!

#6 Guest_Maty

Guest_Maty
  • Goście

Napisano 24 maj 2021 - 09:00

W Efez Sztukateria pracują sami profesjonaliści, którzy zrobią ci prawdziwą sztukaterię jak należy.

#7 Guest_Krystyna

Guest_Krystyna
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2021 - 05:32

Ja popieram innych, Efez Sztukateria to naprawdę doświadczoa firma jeśli chodzi o wykończenia w domu jak i na zewnątrz.

#8 Guest_Bogumiła

Guest_Bogumiła
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2021 - 08:26

Ja również skorzystalam z usług Efez Sztukateria i naprawdę jestem pod wrażeniem ich tworów, szybko i solidnie

#9 Guest_Dariusz

Guest_Dariusz
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2021 - 07:17

Najlepsze wykonanie sztukaterii w domu z pewnością wykona Efez Sztukateria, nie mają sobie równych w tej dziedzinie.

#10 Guest_John

Guest_John
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2021 - 05:53

Efez Sztukateria to Firma godna polecenia- bogaty wybór, wysoka jakość produktów, atrakcyjne wzory. Fachowa i niezwykle sympatyczna obsługa. Szczerze polecam.

#11 Guest_Dannys

Guest_Dannys
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2021 - 07:32

Polecam zarówno ja jak i mój teść wykonaliśmy sztukaterię w Naszych mieszkaniach za pośrednictwem Efez Sztukateria i oboje jesteśmy bardzo zadowoleni.

#12 Guest_Naia

Guest_Naia
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2021 - 07:25

Efez Sztukateria oferuje naprawdę wykonanie pięknej sztukaterii w każdym mieszkaniu i to za całkiem przystepną cenę!

#13 Guest_Zdenek

Guest_Zdenek
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2021 - 06:31

Polecam  Efez Sztukateria! Ludzie z doświadczeniem i wiedzą oraz umiejętnościami.!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych