Skocz do zawartości


plan finansowy instytucji kultury dla organizatora


wróć do serwisu Księgowość 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_marta

Guest_marta
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2020 - 10:29

czy instytucja kultury przekazuje organizatorowi plan finansowy?

do tej pory w odpowiedzi na pismo z wysokością dotacji podmiotowej zaplanowanej w projekcie budżetu gminy, przekazywałam w terminie do 22 grudnia PROJEKT planu finansowego (art. 248 ust. 2 ustawy o finansach pub.)

a na jakiej podstwie prawnej przekazuję do organizatora plan finansowy?

 



#2 ZosiaA

ZosiaA

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19699 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 31 styczeń 2020 - 11:06

A kto to jest ten "organizator"?

#3 Guest_marta

Guest_marta
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2020 - 11:37

gmina jest organizatorem



#4 ZosiaA

ZosiaA

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19699 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 31 styczeń 2020 - 11:53

Może na takiej, że mają prawo żądać, a instytucja ma obowiązek przekazać.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych