Skocz do zawartości

Wiadomosci z nieletnia

wróć do serwisu Księgowość 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Franek

Guest_Franek
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2020 - 21:36

Dzisiaj rodzice mojej przyjaciółki (17lat) zabrali jej telefon i weszli w wiadomości ze mną a tam mogli znaleść zdjecia marihuany czy to wysyłanej przeze mnie czy też przez nią,jakie konsekwencje prawne mnie czekają jezeli sprawa trafi do sądy

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2020 - 10:57

Dzisiaj rodzice mojej przyjaciółki (17lat) zabrali jej telefon i weszli w wiadomości ze mną a tam mogli znaleść zdjecia marihuany czy to wysyłanej przeze mnie czy też przez nią,jakie konsekwencje prawne mnie czekają jezeli sprawa trafi do sądy

Za posiadanie zdjęcia marihuany nie grozi żadna kara. Chyba, że handlujecie, to inna sprawa. W zależności od oceny sądu, może być wyrok ( kara odsiadki lub grzywna), ale nie pytaj jaki, bo nie znamy skali problemu. Kiedy prokurator postawi zarzuty, wtedy pytaj, co Ci grozi.

#3 piotrtalikos

piotrtalikos

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 11 luty 2020 - 09:42

Skoro jednak dziewczyna miała zdjęcia to rodzice powinni trzymać ją krótko aby nie wpadła w tarapaty...

Porównaj ceny okien - http://twoje-okna.com

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych