Skocz do zawartości

Zdjęcie

Silnik 1.2 DIG-T Nissan - awarie, problemy, opinie

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 49453 postów

Napisano 13 styczeń 2020 - 23:22

Miał 4 cylindry, doładowanie i bezpośredni wtrysk. Silnik 1.2 DIG-T Nissana trafił nie tylko pod maskę hitowego Qashqaia, ale również serii Renault, Dacii, a nawet… Mercedesa!

Powrót do artykułu: Silnik 1.2 DIG-T Nissan - awarie, problemy, opinie

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2020 - 23:22

Trochę martwi mnie brak komentarzy, a te również za granicą nie napawają optymizmem do zakupu choćby II generacji qashqaia. Kurcze kupujesz samochód za ponad 100 patoli i lecisz do Chorwacji i musisz zostawić w bagażniku miejsce bańkę oleju ( nie wiem czy 5l starczy ,były opinie że 3 potrafił zużyć na 1000km), jakby mało tego było , sami mechanicy utwierdzają cię w źle zainwestowanych pieniądzach - dając radę " trzymać do końca gwarancji sprzedawać. Porażka i jak tu nie psioczyć na współpracę z Francuzami.

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2020 - 14:50

Posiadam QQ J11 z 2014 1,2digt z przebiegiem ponad 130 tys km i nie wiem skąd ludzie biorą takie informacje . Jeździ jak bajka , średnio w lecie pali 6,5 litra zimą litr więcej , olej wymieniam co 10-12 tys i nic nie dolewam więc ja polecam a jak ktoś nie umie eksploatować poprawnie auta to i najlepszy silnik zarżnie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych