Kategorie
Skocz do zawartości

oświadczenie majątkowe


Gość Nina
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy oświadczenia majątkowe oraz oświadczenia o prowadzeniu działalności gospodarczeczej dotyczą również dyrektorów,kierowników jednostek organizacyjnych gminy np. Dyrektorów Domów Kultury? Art. 1. Ustawy o pracownikach samorządowych określa status prawny pracowników zatrudnionych w:1) urzędzie marszałkowskim, wojewódzkich samorządowych jednostkach organizacyjnych,2) starostwie powiatowym, powiatowych jednostkach organizacyjnych,3) urzędzie gminy, w jednostkach pomocniczych gminy oraz w gminnych jednostkach i zakładach budżetowych,4) biurach (ich odpowiednikach) związków jednostek samorządu terytorialnego oraz zakładów budżetowych utworzonych przez te związki,5) biurach (ich odpowiednikach) jednostek administracyjnych jednostek samorządu terytorialnego- zwanych dalej "pracownikami samorządowymi", z zastrzeżeniem art. 1a. Art. 1a. Przepisów ustawy nie stosuje się do pracowników jednostek wymienionych w art. 1, których status prawny określają odrębne przepisy.Wobec tego mam dylemat.Czy takie oświadczenie należy złożyć. Ja odczytałam z tych dwóch artykułów ,że dyrektora domu kultury to zagadnienie nie dotyczy,ponieważ status prawny domu kultury określa ustawa o działolnosci kulturalnej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...