Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zaufanie w biznesie - strategia CSR

wróć do serwisu Moja Firma 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102986 postów

Napisano 18 grudzień 2019 - 13:43

CSR to strategia zarządzania, zgodnie z którą przedsiębiorstwa dobrowolnie uwzględniają interesy społeczne, aspekty środowiskowe i relacje z różnymi grupami interesariuszy. Według CBOS, aż 38 proc. deklaruje, że jest w stanie zaufać partnerom biznesowych, ponieważ uważa, że im się to opłaca.

Powrót do artykułu: Zaufanie w biznesie - strategia CSR

#2 Guest_User

Guest_User
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2019 - 13:43

Dla rozwoju firmy kluczowym jest wybór odpowiedniego oprogramowania. Sprawdź jakie funkcje oferuje Firmao.pl program w chmurze CRM/ERP. Dzięki takiemu oprogramowaniu zaoszczędzisz wiele pracy i czasu. Z kodem UYGDE543 uzyskasz 10% rabatu oraz 14 dniowy okres testowy.

#3 Guest_Cucaburra

Guest_Cucaburra
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2020 - 14:56

Zaufanie do marki można również zwiększyć dzięki dobrze wykreowanej marce. Chodzi o to, żeby wzmocnić pozytywny przekaz, który trafi do większej ilości odbiorców. Warto zadbać o branding kompleksowo, dlatego kilka wskazówek na ten temat można znaleźć również na stronie cucaburra.pl/branding/

#4 Guest_Cucaburra

Guest_Cucaburra
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2020 - 14:56

Zaufanie do marki można również zwiększyć dzięki dobrze wykreowanej marce. Chodzi o to, żeby wzmocnić pozytywny przekaz, który trafi do większej ilości odbiorców. Warto zadbać o branding kompleksowo, dlatego kilka wskazówek na ten temat można znaleźć również na stronie cucaburra.pl/branding/

#5 Cucaburra

Cucaburra

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 14 lipiec 2020 - 14:57

Zaufanie do marki można również zwiększyć dzięki dobrze wykreowanej marce. Chodzi o to, żeby wzmocnić pozytywny przekaz, który trafi do większej ilości odbiorców. Warto zadbać o branding kompleksowo, dlatego kilka wskazówek na ten temat można znaleźć również na stronie https://cucaburra.pl/branding/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych