Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie wziąć kredyt

wróć do serwisu Kadry 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 michalwu

michalwu

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 252 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 01 grudzień 2019 - 12:00

Cześć. Czy ktoś z was może polecić mi bank, w którym warto jest wziąć kredyt? Zastanawiam się nad tym już od jakiegoś czasu. Trafiłem na placówkę Nest Banku w Tarnowskich Górach https://nestbank.pl/...tarnowskie-gory- myślicie, że warto się wybrać? Ktoś korzystał u nich z usług i może coś powiedzieć?

Ten świat przypomina mi Cartoon Newtork.

#2 Amon.Set

Amon.Set

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 01 grudzień 2019 - 23:21

Kredyt w tego typu bankach jest dobrym rozwiązaniem. Gorzej jest natomiast kiedy wybieramy parabank. Przed braniem kredytu warto zaznajomić się z wiedzą w temacie kredytów oraz inwestycji. Finansowy portal to świetny początek drogi, która zaprowadzi was do świata inwestycji oraz kredytów. Pozdrawiam 

#3 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 703 postów

Napisano 13 grudzień 2019 - 09:15

Biorąc kredyt gotówkowy długo się wahałam do jakiego banku z tym się zwrócić, ale udało mi się znaleźć porównywarkę banków https://www.niskarata.org/. Dzięki niej dowiedziałem się gdzie jest najkorzystniej brać kredyt.

#4 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 471 postów

Napisano 17 grudzień 2019 - 08:27

Witam wszystkich!

Jak po kredyt,to tylko do sprawdzonej i uznanej na rynki instytucji. To bardzo ważne, że kredyt zaciągać u cieszącej się na rynku uznaniem firmy. W przeciwnym razie to strata czasu i pieniędzy, bo jak wiadomo czas to pieniądz. Może się w tym momencie pojawić u was pytanie, gdzie znaleźć taką instytucję, która udziela kredytów a zarazem jest tzw. uznaną firmą na rynku?

Trafiliście pod dobry adres, bo mogę wam polecić sprawdzone miejsce, w którym możecie wziąć kredyt. Ja polecam https://www.santanderconsumer.pl/ . To prawdziwi eksperci w swojej branży, oferujący szeroką gamę usług w rozwiniętej ofercie. W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości czy innych spraw, wejdźcie po prostu na ich stronę. Z całą pewnością znajdziecie tam odpowiedź na wszystkie nurtujące was pytania. Warto wspomnieć również o kompetentnej, rzeczowej i przede wszystkim życzliwej obsłudze klienta, która cierpliwie odpowiada na zapytania gości. Jeżeli jeszcze się zastanawiacie, to zupełnie nie potrzebnie! Po prostu klikajcie w link i sprawdźcie sami, najlepszą ofertę dla was. Pozdrawiam!

#5 mateio29

mateio29

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 18 grudzień 2019 - 16:08

W przypadku kredytu bankowego radzę wam postarać się o zwrot nienależnej prowizji bankowej, można odzyskać nawet kilka tysięcy, mi się udało, jakst kilka sposobów, tu macie info zwrotyprowizji.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych