Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wakacje w Polsce?

wróć do serwisu Sektor Publiczny 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 653 postów

Napisano 23 listopad 2019 - 13:14

Znacie w Polsce jakieś ciekawe miejsca, które warto odwiedzić? Nie mówię tutaj o popularnych miastach, bo w większości już wszystko zwiedzone, ale wiem, że w Polsce jest wiele perełek, które warto jeszcze sprawdzić, dlatego chętnie dowiem się czegoś od was w tej kwestii. 

#2 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 703 postów

Napisano 27 listopad 2019 - 14:25

Mnie zaskoczyła miejscowość Ustronie Morskie - mają bardzo ładne plaże, a przy tym wokół sporo różnych atrakcji. Blisko tam też jest do Koszalina, a Kołobrzeg to już w ogóle jest pod nosem. 

#3 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 653 postów

Napisano 29 listopad 2019 - 16:27

No w sumie nie jest to głupie miejsce na wakacje. Na pewno daje sporo możliwości i można rozłożyć zwiedzanie na kilka dni. Orientujesz się może w jakiej cenie można tam liczyć na nocleg? Szukam miejscowości raczej z niższymi cenami. 

#4 ZEpR

ZEpR

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 07 grudzień 2019 - 23:38

Byliśmy kilka razy kolo Ustronia, w Sianożętach - fajne, dość spokojne miejsce, Można wypocząć.

#5 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 703 postów

Napisano 08 grudzień 2019 - 16:23

Myślę, że na domki można liczyć od 30zł, takie tanie oferty można znaleźć między innymi na https://www.przymorz...stronie-morskie, ale też na kilku innych stronach. Ja jednak preferuję wyżej wymienioną stronę, ponieważ jest intuicyjna i jest tam ogromna baza noclegowa

#6 gorskibart7

gorskibart7

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 24 grudzień 2019 - 10:44

Można tak całkiem tanio zaliczyć fajne wakacje, ale jeżeli głównie to budżet was kieruje do wakacji w Polsce to warto coś pokombinować i poszukać okazji na wakacje zagraniczne, te też nie muszą drogo kosztować. Może też warto pomyśleć o jakiś innych, bardziej "wymarzonych" kierunkach na podróż. Zerknijcie sobie na stronkę https://www.esky.pl/...noczone-ameryki Może pomyślicie o ciekawej wyprawie do USA? Na taką to już na pewno trzeba się świetnie przygotować i każdy dzień dokładnie zaplanować.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych