Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie szukać dokumentów potwierdzających staż pracy do emerytury?

1 odpowiedź w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671914 postów

Napisano 18 listopad 2019 - 17:40

Zdarza się, iż dokumenty potwierdzające staż pracy do emerytury zostały zagubione lub nie istnieje już firma, w której pracownik był zatrudniony. Gdzie szukać dokumentów, potwierdzających staż pracy i wysokość wynagrodzenia przed 1999 rokiem?

Powrót do artykułu: Gdzie szukać dokumentów potwierdzających staż pracy do emerytury?

#2 Guest_janina

Guest_janina
  • Goście

Napisano 18 listopad 2019 - 17:40

pracowałam w huta Kościuszko w Chorzowie i WPK Chorzów te zakłady istnieją ale zarobków nie dadzą odpisują że spalone zarobki do 82r uchwała była taka Rządowa i mam z innego zakładu 1016zł na rękę a tak jestem o tysiąc złotych w plecy 2 sprawy w Sądzie w Katowicach i nie masz zarobków n zerowa z tych zakładów a zarobki z tych zakładów miałam bardzo wysokie jak żyć za takie pieniądze ,gdzie znaleźć sprawiedliwość .Posłowie dostają takie kolosalne odprawy a to z moich pieniędzy których nie otrzymuje uczciwie pracowałam . mówiono że ZUS ma nasze wpływy a teraz okazuje się że do jednego worka szło i jesteśmy stratni jest takich jak ja bardzo dużo budowaliśmy Polskę nadgodziny teraz mamy chała

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych