Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaka dobra lokata

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 812 postów

Napisano 27 październik 2019 - 09:10

Czy są jakieś nowości na rynku? I jak teraz z oprocentowaniem, podniosło się troszkę?
Zastanawiam się, gdzie przenieść pieniążki, żeby coś zyskać fajnego.

#2 wazer

wazer

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 148 postów

Napisano 29 październik 2019 - 10:23

Bardzo dobroa lokate obecnie ma nest bank. Jest to lokata dla nowych klientów.Tak wiec nie mozesz z niej skorzytać jeśli miałeś tam konto. Z depozytu skorzystać można w przeciągu trzydziestu dni od założenia konta osobistego. Oprocentowanie lokaty wynosi 4,00% w skali roku.

Najlepiej będzie jak po prostu zobaczysz sobie ten ranking lokat bankowych:

https://www.tanie-ko.../ranking-lokat/

Jest tam zestawienie firm z oprocentowaniem. 

#3 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1176 postów

Napisano 05 listopad 2019 - 10:23

Nie ma teraz dobrych lokat w bankach.

Always look on the bright side of life!

#4 Guest_opiekunnestbank

Guest_opiekunnestbank
  • Goście

Napisano 27 listopad 2019 - 18:33

Szanowni Państwo, Klienci Nest Banku oraz osoby nieposiadające u Nas konta bankowego mogą liczyć na kilka ofert lokat. Obecnie w Nest Banku mamy m.in. promocyjną Nest Lokatę Witaj na okres 3 lub 6 miesięcy dla Klientów Nest Banku, którzy założą u Nas konto bankowe. Lokaty dostępne są 30 dni od otwarcia konta - lokata na 3 miesiące oraz 60 dni - lokata na 6 miesięcy (obie lokat należy założyć w ciągu 30 dni). Oprocentowanie każdej z nich wynosi 4,00% w skali roku, a minimalna kwota lokaty to 1000 zł (maksymalnie aż 10 000 zł). W przypadku lokaty na 6 miesięcy, promocyjne oprocentowanie 4,00% obowiązuje w całym okresie trwania lokaty przy założeniu spełnienia określonych warunków promocji, a mianowicie wpływu wynagrodzenia na Nest Konto Klienta, w kwocie nie niższej niż 2 500 zł (1000 zł dla klienta indywidualnego, dla firmowego wpływy 6000 zł + opłacanie zus/us) ) w co najmniej jednym miesiącu kalendarzowym. Po zakończeniu każdej z dwóch lokat można je odnowić na warunkach standardowej Nest Lokaty. Cała oferta lokat dostępna jest na stronie banku: nestbank.pl/dla-ciebie-i-rodziny/oszczednosci-lokaty

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

#5 fjonaa

fjonaa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 04 grudzień 2019 - 05:29

Teraz tak naprawdę to w ogóle nie opłaca się inwestować w lokaty . W końcu inflacja jest wyższa niż zyski z oprocentowania . Jeszcze kilka lat temu było pod tym względem zdecydowanie lepiej . Nawet najgorsze lokaty miały zdecydowanie ponad 5% . Dziś norma to mniej więcej około 2% . Dlatego wydaje mi się , że jeśli ktoś ma jakieś pieniądze do ulokowania to powinien zdecydować się na coś zdecydowanie innego . Sama zastanawiam się nad wizytą u dobrego doradcy finansowego , aby coś mi pomógł w tym temacie . Zwłaszcza , że pieniądze nie powinny leżeć bezczynnie na koncie bankowym , bo w takiej sytuacji także pod wieloma względami tracą po prostu na swojej jakości

#6 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 747 postów

Napisano 23 czerwiec 2020 - 11:47

A co powiecie na lokaty walutowe? Mnie mocno zainteresowała ta kwestia i w sieci udało mi się natrafić na świetny wpis, w którym znaleźć można ranking lokat walutowych. Mowa konkretnie o tym: https://najlepszelok...okat-walutowych To bardzo ciekawe zestawienie i uważam, że warto się z nim zapoznać. Może również komuś z Was się on przyda.

#7 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 471 postów

Napisano 11 listopad 2020 - 10:47

Ja od dawna korzystam z oferty banku Nest Bank i jestem zdecydowanie zadowolony z tego wyboru. Przede wszystkim jest to idealny bank dla przedsiębiorstw (ale także osób prywatnych). Mają jedne z najlepszych ofert do prowadzenia konta bankowego i też spore możliwości w zakresie odkładania oszczędności na kontach oszczędnościowych oraz lokatach o czym przekonasz się zaglądając na https://nestbank.pl/...zednosci-lokaty Mam nadzieję, że podejmiecie dobrą decyzję dla swoich finansów, tym bardziej teraz kiedy warto mieć tą swoją poduszkę finansową :)

#8 PawluM

PawluM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 168 postów

Napisano 19 styczeń 2021 - 19:10

Teraz lokaty nie maja się zbyt dobrze, z kolei kredyty mają niskie oprocentowanie. No ale jak macie pieniądze do ulokowania to warto o tym pomyśleć. Sprawdźcie sobie co piszą na stronie https://isanok.pl/pl...o-osobiste.html na temat wyboru konta osobistego. Jak szukacie banku to może wam się to przydać.

#9 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 581 postów

Napisano 10 luty 2021 - 08:04

Nie wierzę w takie metody zarabiania.... Tak naprawdę wiele na tym zarobić sie nie da. Jest to jeden wielki mlm, tak wiec można co najwyżej na tym stracić. Moze nie tyle pieniędzy co czasu, który moglibyśmy jednak przeznaczyć na inne sensowniejsze sposoby zarabiania niz coś takiego...

W ostatnim czasie bardzo modne są pożyczki. Wiele osob inwestuje swoje pieniądze w udzielanie pożyczek.

Jak w saverium. 

#10 bebri

bebri

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 16 luty 2021 - 11:58

będzie musiał zobaczyć

#11 sadjabloni9

sadjabloni9

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 16 luty 2021 - 15:19

Najlepiej to zerknąć sobie na konkretne banki i zobaczyć co i jak. Jeśli już jakaś oferta Cię zainteresuje to dobrze byłoby przedzwonić i poznać szczegóły. Podejrzewam jednak, że szału nie będzie i wiele rzeczy może Cię zadziwić, ale w negatywny sposób :)

#12 kerryjane72

kerryjane72

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 110 postów

Napisano 20 luty 2021 - 07:45

Teraz lokaty nie stoją najlepiej, no ale z kolei kredyty mają niskie oprocentowania, tak to wygląda w przypadku ofert bankowych. Te różnią się od siebie i to czasem bardzo dużo, więc nic tylko szukać, przeglądać, porównywać. Kto wie, może na jakąś super promocje traficie. Ja znalazłam tak artykuł https://emkielce.pl/...ra-202102031052 który bardzo pomógł.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy