Skocz do zawartości

Wakacje, gdzie?

wróć do serwisu Kadry 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Wanda

Guest_Wanda
  • Goście

Napisano 25 październik 2019 - 17:04

Gdzie warto pojechać na wakacje?

#2 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 302 postów

Napisano 25 październik 2019 - 17:06

A może odessa wakacje tak z tego, co czytałam mogą być świetną przygodą. Osobiście nie byłam, ale może warto to miejsce odwiedzić. Z tego, co wiem to te kierunki są coraz popularniejsze. 

#3 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 627 postów

Napisano 06 listopad 2019 - 11:40

Oferta domków letniskowych https://www.przymorz...omki-letniskowe jest bardzo ciekawa nad morzem, dlatego z rodziną najczęściej nad nie jeździmy, domki znajdują się nie daleko morza 

#4 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 582 postów

Napisano 08 listopad 2019 - 11:34

Jest tyle cudownych miejsc! Nawet takich, ktore znam ze slyszenia a bym bardzo chciala zobaczyc! Ameryka Poludniowa marzy mi sie od dluzszego czasu! Tam na pewno wybiore sie w podroz poslubna! :D Co do miejsc ktore warto, to cudownie wspominam Krete, wypozyczylismy auto i jezdzilismy po calej wyspie, do malych wiosek, gdzie od rana luzie siedzieli i pili ouzo! Wlochy, byly dla mnie troche zbyt krzykliwe, ale jako nastolatka szalalam za nimi!
W Polsce Łeba, moze troche zbyt warszawska :P , przez co traci taki typowo nadmorski klimat, duzo tam ludzi przyjezdza w niezrozumialych dla mnie celach! 
Ostatnio odkryłam za to naprawdę świetne miejsce pod Toruniem, w którym spędziłam kilka dni. Po prostu miałam okazję wybrać sie z Warszawy do jakiegoś spokojnego miejsca tak aby naładować baterie. Jest to ten pałac:
Przepiękne otoczenie i świetne zabiegi spa.
_MG_3103-2.jpg

#5 AlicjaM

AlicjaM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 155 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 08 listopad 2019 - 12:30

Ja mogę na pewno polecić kraje azjatyckie. Indie, Tajlandia.... Naprawdę piękne krajobrazy i wspaniałą kultura

Czysty Zysk - blog o sprzątaniu, organizacji domu i eko poradach.

#6 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 315 postów

Napisano 08 listopad 2019 - 12:54

A gdzie polecilibyście wybrać się w listopadzie? Mam tutaj na myśli wyłącznie polskie miejscowości. ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych