Skocz do zawartości


WPF a załącznik przedsięwzięcia


wróć do serwisu Księgowość 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_OLA

Guest_OLA
  • Goście

Napisano 03 październik 2019 - 11:51

Witam mam pytanie,

W gminie przyjęty jest WPF do roku 2029 zgodnie z zaciągniętym długiem, we wrześniu br. zostało wprowadzone przedsięwzięcie od roku 2021 do 2031. Proszę o informację czy zgodne jest aby WPF został wydłużony do roku 2031 obejmujący limity wydatków dla tego przedsięwzięcia oraz dochody bieżące majątkowe oraz wydatki bieżące majątkowe. 



#2 ZosiaA

ZosiaA

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19176 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 07 październik 2019 - 14:52

Witam mam pytanie,
W gminie przyjęty jest WPF do roku 2029 zgodnie z zaciągniętym długiem, we wrześniu br. zostało wprowadzone przedsięwzięcie od roku 2021 do 2031. Proszę o informację czy zgodne jest aby WPF został wydłużony do roku 2031 obejmujący limity wydatków dla tego przedsięwzięcia oraz dochody bieżące majątkowe oraz wydatki bieżące majątkowe.

A skąd nam wiedzieć?
Pytaj skarbnika

#3 Guest_daria

Guest_daria
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 11:49

do ZosiaA - jak nie wiesz to się nie udzielaj - forum jest od pomagania a nie pyskowania!!!

 

do OLA - Moim zdaniem powinnaś wydłużyć WPF do 2031 roku



#4 ZosiaA

ZosiaA

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19176 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 10 październik 2019 - 12:40

do ZosiaA - jak nie wiesz to się nie udzielaj - forum jest od pomagania a nie pyskowania!!!
 
do OLA - Moim zdaniem powinnaś wydłużyć WPF do 2031 roku

No proszę, forum jest od pomagania? To skocz do skarbnika tej konkretnej gminy, dowiedz się i odpowiedź Oli poprawnie, ponieważ "moim zdaniem" to żadna pomoc, a wręcz przeciwnie mądralińska, możesz zrobić komuś krzywdę wprowadzając w błąd.
Nie masz pojęcia o tym, co piszesz.
Ja nie pyskuję, jasne?

#5 Guest_życzliwa

Guest_życzliwa
  • Goście

Napisano 15 październik 2019 - 11:50

A skąd nam wiedzieć? - pisze ZosiaA.

A no stąd, że wypadałoby choć trochę mieć pojęcia o tym co zapisano w ustawie o finansach publicznych. 

Tam  w art. 227 znajduje się odpowiedź  na to pytanie.



#6 ZosiaA

ZosiaA

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19176 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 15 październik 2019 - 13:55

A skąd nam wiedzieć? - pisze ZosiaA.
A no stąd, że wypadałoby choć trochę mieć pojęcia o tym co zapisano w ustawie o finansach publicznych. 
Tam  w art. 227 znajduje się odpowiedź  na to pytanie.

Wyobraź sobie, że znam ustawę o finansach publicznych, zaskoczona?
Ale rzeczywistość jest taka, że jest powinny uzgadniać że skarbnikiem gminy tego rodzaju ruchy - zrozumiałaś?
Gdyby była jb państwowa, wtedy stosuje literalnie brzmiący zapis ustawy.
Daruj sobie złośliwości, bez brokatu nie zabłyśniesz :)



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych