Skocz do zawartości

Adwokat dziedzieczenie gospadarstw rolnych Łódź

Adwokat dziedzieczenie gospad dziedziczenie gospodarstwa gospodarstwo rolne adwokat spadek Łódź gospodarstwo rolne adwokat

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_LiliannaMoz

Guest_LiliannaMoz
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2019 - 09:29

Niedawno zmarł mój dziadek, który miał olbrzymie gospodarstwo rolne. Moi rodzice też nie żyją, Została tylko siostra mojej mamy. Co mam zrobić żebym oficjalnie mogła razem z ciocią dostać spadek?  Chyba żeby zająć się tą sprawą potrzebuję adwokata, możecie coś podpowiedzieć?

#2 MarekPoznan

MarekPoznan

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 27 wrzesień 2019 - 10:11

Najpierw należy zorientować się, czy istnieje spisany jakiś testament (potwierdzony notarialnie). Jeśli nie - należy zapoznać się z ustawową linią spadkową. W tradycyjnym postępowaniu spadkowym (wg ustawy) spadek i tak Ci prawnie przypada.

#3 Guest_Kral

Guest_Kral
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 20:53

Sprawy spadkowe bywają czasem bardzo skomplikowane - tak jak zresztą całe prawo w naszym kraju.  Sam miałam poważny problem ze sprawą spadkową, w ktorej chodziło o dom po dziadkach. Mimo że pytałem kilku adwokatów o radę, to nie byli  mi w stanie udzielić rzeczowej odpowiedzi. Dopiero pani Magdalena Adamczewska - adamczewska.com.pl/ - pomogła nam ogarnąć temat,i rozsupłać skomplikowane powiązania i dziedziczenie.

#4 Guest_BarbaraZ

Guest_BarbaraZ
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 11:47

Cześć, W sprawach dotyczących spadków w których jest gospodarstwo specjalizuje się Pani adwokat Chróścielewska. Mnie pomagała i pełen SUKCES!

#5 Olka798

Olka798

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 28 listopad 2019 - 11:05

Niedawno zmarł mój dziadek, który miał olbrzymie gospodarstwo rolne. Moi rodzice też nie żyją, Została tylko siostra mojej mamy. Co mam zrobić żebym oficjalnie mogła razem z ciocią dostać spadek?  Chyba żeby zająć się tą sprawą potrzebuję adwokata, możecie coś podpowiedzieć?

nie tyle adwokata (chyba, że ciotka nastawiona bojoweo) co ja polecam się udac do radcy prawnego, polecić mogę Karola Wieczorskiego, bardzo duża wiedza i dosiadczenie w tego typu sprawach

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Adwokat dziedzieczenie gospad, dziedziczenie gospodarstwa, gospodarstwo rolne, adwokat spadek Łódź, gospodarstwo rolne adwokat

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych