Skocz do zawartości

Zdjęcie

Na co zwrócić uwagę przy wyborze firmy headhunterskiej?

wróć do serwisu Moja Firma 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102727 postów

Napisano 26 wrzesień 2019 - 12:42

Musisz pamiętać, że head hunter, pracownik zatrudnionej agencji, będzie przez jakiś czas stanowić wizytówkę Twojej firmy. To jego profesjonalizm i sposób traktowania kandydatów będzie świadczył o firmie zlecającej rekrutację.

Powrót do artykułu: Na co zwrócić uwagę przy wyborze firmy headhunterskiej?

#2 Guest_Marta Lewandowska

Guest_Marta Lewandowska
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2019 - 12:42

O tym na co uważać przy wyborze agencji rekrutacyjnej także na blogu ers.pl

#3 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 467 postów

Napisano 16 październik 2019 - 08:52

Ja wam z mojego doświadczenia mogę polecić https://talentuno.com/pl  korzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony. Za pierwszym razem miałem pewne obawy, bo jednak jestem osobą , która woli wybrać pracownika po rozmowie oko w oko, ale bardzo zależało mi na czasie, a jak sobie policzyłem koszty rekrutacji to w zasadzie wyszło na to samo. Także skorzystałem i sobie chwalę, juz pare razy nawet mi się zdażyło i moim zdaniem to świetny sposób na zapewnienie sobie dodatkowego czasu i pozbycia się jednego problemu :P

a no i firma w sumie działa w dwie strony także jezeli to wy szukacie pracy to również możecie to zrobic za pośrednictwem talentuno, akurat tego nie próbowałem także nie moge ocenic, ale biorąc pod uwagę to , że szukanie pracowników wykonuja bardzo profesjonalnie to myślę, że i w drugą strone to dobrze działa, przecież od tego zależy powodzenie i jakość przebiegu całej rekturacji :) ciekawe opcja, myślę , że w przyszłości takie firmy do wyszukiwania pracowników będą coraz bardziej popularne, bo rekrutacja klasyczna pochłania po prostu za dużo czasu

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych