Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie metody rekrutacji można wykorzystać w małych i średnich przedsiębiorstwach?

wróć do serwisu Kadry 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 516207 postów

Napisano 19 wrzesień 2019 - 10:26

Jestem właścicielem niewielkiej firmy – myjni samochodowej. Chciałbym zatrudnić webmastera do wykonania strony internetowej i jej późniejszego prowadzenia. Z jakich metod mogę skorzystać, żeby rekrutacja nie pochłonęła dużej sumy pieniędzy i czasu, a zaowocowała wyborem dobrego pracownika? Nie mogę sobie pozwolić na zatrudnienie specjalistów od rekrutacji.

Powrót do artykułu: Jakie metody rekrutacji można wykorzystać w małych i średnich przedsiębiorstwach?

#2 Guest_Ma

Guest_Ma
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2019 - 10:26

Lata mijają , a jedno pozostaje niezmienione najważniejsze jest, by w tym wszystkim odnaleźć właściwą osobę i umieścić ją we właściwym miejscu. Ale do tego jest potrzebny wybór odpowiedniej metody rekrutacji pracowników shl.com.pl/testy-jako-nowoczesne-narzedzia-wykorzystywane-w-procesach-rekrutacji/ Nie.. nic nie sugeruję, pokazuje tylko metody, które można zanalizować a nie trzeba:))

#3 AlicjaM

AlicjaM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 132 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 19 wrzesień 2019 - 12:19

Myślę że tradycyjna metoda czyli ogłoszenie na serwisach dla pracodawców wciąż się sprawdza

Czysty Zysk - blog o sprzątaniu, organizacji domu i eko poradach.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych