Skocz do zawartości

Zdjęcie

Podwyżka świadczeń dla osób niepełnosprawnych od 2020 r.

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671920 postów

Napisano 12 wrzesień 2019 - 12:00

Podwyżka świadczeń dla osób niepełnosprawnych podyktowana jest utworzeniem Solidarnościowego Funduszu Wsparcia Osób niepełnosprawnych. W 2020 r. najbogatsi podatnicy zapłacą tzw. daninę solidarnościową, która będzie stanowiła wsparcie dla niepełnosprawnych.

Powrót do artykułu: Podwyżka świadczeń dla osób niepełnosprawnych od 2020 r.

#2 Guest_Ołówek

Guest_Ołówek
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 12:00

I gdzie te wyższe świadczenia dla niepełnosprawnych od 2020? Nic nie pisze o ile mają zostać podniesione np renty socjalne.

#3 Guest_Emeryt

Guest_Emeryt
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 13:39

Pgłupoty i jeszcze raz głupoty mielu płać na ten fundusz najbogatsi beda od puerwszego styczna płacić wszyscy bez wyjądku czeka nas niwy podatwk masz dochód bedzuesz płacił podatek 19 % dodatkowo do normalnegonpidatkubwiwż pis to bedziemybz rekamibw nocniku

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 15:40

Niby podwyżki, tylko na komisjach orzekających niepełnosprawność coraz więcej osób cudownie uzdrowionych.

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 18:14

Co z tymi osobami które mają stopień umiarkowany dojeżdżają po pięćset km do lekarzy do Warszawy są po przeszczepie narządu potrzebują pieniędzy na leki na dojazd na nocleg w Warszawie dojeżdżają na chemioterapię bo mają nowotwór zapomniał rząd o tych niepełnosprawnych to nie ludzie

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 18:34

Renta socjalna to 1100 zł, ale brutto. Netto to 935 zł

#7 Guest_Waldemar

Guest_Waldemar
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 18:50

Oszuści...

#8 Guest_Gość 2

Guest_Gość 2
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 19:51

Dokładnie! Też mam umiarkowany dojeżdżam 470km do kliniki I 0zl od Państwa!!! Na dojazd na leki na nocleg!!! Nic tylko umierać!! Jedni sobie samolotem lek przewoza ja nawet 1zl od Państwa nie dostałam na lodówkę żeby przewozić chemię!!!!! Takie Państwo zero wsparcia dla osób chorych na raka!! Mam dopiero 31lat zamiast walczyć z rakiem martwię się skąd pieniądze!!!!

#9 Guest_UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

Guest_UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 13:46

zasiłki stałe a opiekuńcze 184 zł z mops

#10 Guest_Nina

Guest_Nina
  • Goście

Napisano 14 listopad 2019 - 10:09

Opiekunowie osob starszych powinni dostawac najnizsza krajowa chociaz tyle bo te 620zl to za malo. A to jest bardzo ciezka praca

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych