Skocz do zawartości

Umowa na odległość między przedsiębiorcami ? Oszukano nas .

# umowa # na # odległość # umowanaodległość # oszukana

wróć do serwisu Moja Firma Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Guest_Miłosz

Guest_Miłosz
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 12:54

Witam, 
nie wiem czy to odpowiednie miejsce dla tej sprawy...

Oszukano naszą pracownicę przy zawieraniu umowy na odległość ( niczego nie podpisywała ), która przyjęła płatne promowanie ogłoszenia na jednym z portali ślubnych, informując ją przez telefon, że usługa jest wykupowana na próbę, na okres jednego miesiąca...

Po czym po miesiącu otrzymała ona fakturę do opłacenia na kolejny miesiąc. Osobiście wyjaśniałem tą sprawę z osobą, z którą rozmawiała ta pani, jednak całkowicie wykręcił się i nie przyznał, że rozmowa była o miesiącu próbnym...
Jak sią okazało, umowa jest na rok za ciężkie pieniądze jak dla naszej maleńkiej firmy (  żadnych zleceń jeszcze nie mieliśmy w związku z tym promowaniem...) 
Nie wiem co zrobić...
Dziewczyna zadecydowała sama, nie pytając mnie o zgodę, nic o tym nie wiedziałem, zaplaciła nawet ze swojego konta ta opłatę, myśląc, że będzie wielki odzew ...niestety , nie było nic.
Jest na tyle uczciwa, ze po tym wszystkim dobrowolnie zrezygnowała z odbierania u nas telefonów i zobowiązała się do opłat tego ogłoszenia...
Czy można jakoś zerwać takową umowę? 
Czytałem o tej firmie, wprowadzają w błąd celowo, kilka osób się wypowiadało na ten temat .

Czy dam radę to jakoś rozwiązać?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych