Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dobra dieta

wróć do serwisu Kadry 27 odpowiedzi w tym temacie

#21 MikoRa

MikoRa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 21 styczeń 2020 - 00:04

Polecam poeksperymentować w kuchni samemu, z przepisami, trochę samemu. Pozwoli Ci to usamodzielnić się w kuchni, przyrządzać smaczniejsze posiłki.

#22 basia801

basia801

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 21 styczeń 2020 - 10:47

Dieta pudełkowa to bardzo dobre rozwiązanie zwłaszcza wtedy gdy nie mamy czasu gotować i cenimy wygodę.

jeśli ktoś nie lubi i nie ma czasu gotować to... to fakt :)

jak juz wyżej ktoś napisał, z tym się faktycznie zgodzę. Jedna warto wybrać

sprawdzoną firmę.

https://www.ogloszenia-sponsoring.pl/

z drugiej strony jeżeli ktoś ma mało kasy to musi sam na własną rękę sobie stworzyć taką dietę. przyrządzanie posiłków dietetycznych pochłania sporo czasu więc trzeba się zastanowić czy nasz czas wystarczy aby coś zrobić. bez wysiłku fizycznego też się nie obejdzie a można jeszcze dodać do tego jakieś suplementy diety i dążyć do celu na własną rękę...

#23 rei

rei

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 21 styczeń 2020 - 22:13

Doszłam do wniosku, że od tego nowego roku zacznę się odchudzać. No i w sumie jestem na dobrej drodze, bo teraz szukam chociażby na stronie https://dietly.pldla siebie firmy cateringowej, bo w końcu trzeba zacząć od diety. Która będzie zdrowa i wartościowa.  A tam mogę zapoznać  się z opiniami, wszelkim informacjami na temat poszczególnych firm.

#24 AniaWojt

AniaWojt

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 29 styczeń 2020 - 18:49

Dobra dieta to morelowa. Jesz wszystko oprocz moreli.

#25 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 691 postów

Napisano 30 styczeń 2020 - 09:17

Dobra dieta to dieta zrównoważona, zbilansowana i taka, która dostarczać będzie energii.

#26 rei

rei

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 30 styczeń 2020 - 16:39

Warto pamiętać, że odchudzając się trzeba zadbać o swoje zdrowie. Bogate w  składniki odżywcze, zbilansowane posiłki to podstawa. Także tutaj  świetnym rozwiązaniem będzie dieta pudełkowa, która zadba o wszystkie aspekty związane ze zdrowiem oraz odchudzaniem. A tutaj https://dietly.pl/ jak zauważycie macie dostęp do najróżniejszych fim cateringowych.

#27 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 650 postów

Napisano 31 styczeń 2020 - 14:12

Zawodowy dietetyk może dobrać taką dietę.

#28 roza15

roza15

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 09 luty 2020 - 19:15

Dobra dieta to dieta zrównoważona, zbilansowana i taka, która dostarczać będzie energii.

Dokładnie tak  i trudno się z tym nie zgodzić. Musi nie tylko zawierać nabiał, mięso, warzywa, owoce, ale przede wszystkim odpowiednie składniki. Dlatego ja Wam chętnie powiem, że taką dietą ma karniak. W sumie to ja Schudłam 9 kg w 30 dni dzięki lekkiej diecie karniak.pl i sobie to chwalę. Naprawdę lepiej wyglądam, rodzina to widzi i docenia. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych