Skocz do zawartości

Zdjęcie

Spotkanie intergracyjne a przychód pracownika

wróć do serwisu Księgowość 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 197916 postów

Napisano 21 sierpień 2019 - 15:50

Lato sprzyja wyjazdom integracyjnym. To doskonały okres na to, aby z jednej strony wypocząć, a z drugiej zacieśnić więzi międzyludzkie. Firmy prześcigają się w pomysłach – paintball, parki rozrywki, weekendy pod żaglami. Spotkałam się również z wyjazdem integracyjnym, gdzie pracownicy (i to wcale nie wyższego szczebla kierowniczego) spędzali tydzień w Grecji. Koszty tych spotkań ponoszą w 100 procentach pracodawcy. No i właśnie… Pojawia się pytanie. Czy taki wyjazd pod palmami będzie stanowił nieodpłatne świadczenie na rzecz pracownika? Czy biedny Kowalski będzie musiał zapłacić podatek i jeszcze na dodatek składki ZUS?

Powrót do artykułu: Spotkanie intergracyjne a przychód pracownika

#2 Guest_Malwina

Guest_Malwina
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 15:50

W firmie mamy integacje, ale to połączone ze szkoleniami. One masz 2-3 dni trwają. Byliśmy 2 miesiace temu na integracji w Lesznie lataliśmy w miejscowym aerotunelu, a potem się szkoliliśmy Nikt z nas na integrację za granicę nie jeździ. O koszta to się już szef i księgowe martwią a nie pracownicy

#3 Guest_Arek

Guest_Arek
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 19:53

U nas integracją zajmuje się szef wraz z firmą Amer event, a my za zadanie tylko się na niej zjawić :) Ostatnio mieliśmy grę paintballową oraz strzelanie z łuku i broni śrutowej. Pierwszy raz strzelałem i nawet mi wychodziło :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych