Kategorie
Skocz do zawartości

Test Opel Insignia Sports Tourer 2.0 CDTI 170 KM

Admin Moto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Opel Insignia Sports Tourer to jeden z ulubionych samochodów flotowych w firmach, jednak niemieckie kombi świetnie się sprawdza w rodzinnych wycieczkach za miasto. Jakie wady i zalety ma nowy Opel Insignia Sports Tourer?

Powrót do artykułu: Test Opel Insignia Sports Tourer 2.0 CDTI 170 KM

kupiłem Opla insignię B ST 170KM w automacie w wersji Elite i kilkoma dodatkami... jeździ się dobrze, ale ciągle mam wątpliwości czy za tę cenę (150k pln) nie lepszym wyborem byłaby skoda superb (190 km) w wersji L&K.

Passata odrzuciłem bo z interesującym mnie wyposażeniem cena zdecydowanie przekracza moje możliwości finansowe.

Mazdę 6 odrzuciłem przez brak zadowalającego silnika połączonego z automatyczna skrzynią biegów - od początku mój faworyt, ale po jeździe próbnej z silnikiem 165km w automacie byłem bardzo zawiedziony.

Ogólnie nie mam nic do zarzucenia temu oplowi - najbardziej cieszy HUD i bardzo wygodne skórzane fotele AGR. Samochód poprawny i ładny. Ale mam wewnętrzne rozterki czy na pewno dobrze zrobiłem, czy superb nie bardziej by mnie cieszył. A może cos innego byłoby lepsze.

Wymagania to : diesel, kombi, minimum 150kucy, nowy.

Leasing na 5 lat, więc pewnie się nie dowiem, dlatego proszę was o opinie.

• 2 lata później...
Gość 안전놀이터

The most similar app to Cricfree TV is Cricfree News, which has a similar interface. Click here and visit  안전놀이터 However, it lacks some features that are available in Cricfree TV such as the ability to watch videos on your phone and tablet, and live streaming of some matches.

• 1 miesiąc temu...

The Opel Insignia Sports Tourer is a family car that has been designed to offer drivers a premium experience. Please click here  먹튀 검증 업체 to gather more information, The significant additions amounts to an impressive new engine, with a turbocharging unit and a power of 260 HP. Furthermore, it comes with all the latest technologies, including assistance systems such as City Brake Control, Cross Traffic Collision Mitigation, Rear Blind Zone Detection and side sensors.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...