Skocz do zawartości

Umowa o pracę dla młodocianych - grafik

Praca Młodocianych Czas Grafik

wróć do serwisu Księgowość 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Pawel

Guest_Pawel
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2019 - 19:10

Moja córka zatrudniona jest w KFC na okres wakacji. Czy pracodawca ma prawo ciąć jej grafik w zależności od tego jak mu się to podoba. W tym tygodniu 6 *6 h w kolejnym jeden dzień 7h itd

#2 olimpami

olimpami

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 lipiec 2019 - 10:07

Aminokwasy to obecnie wręcz obowiązkowe wyposażenie każdego sportowca, który chce zachować prawidłowe zaopatrzenie organizmu w wszelkie witaminy i minerały. Lepsze regeneracja, ochrona przed urazami mięśni czy zwiększona energia podczas treningów to tylko niektóre zalety stosowania odpowiednik aminokwasów. Zapytaj nas https://olimpsport.c...0/aminokwasy-53który produkt będzie najlepszy dla Ciebie a my Ci pomożemy.

#3 Guest_Dorota

Guest_Dorota
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 10:45

Moja córka zatrudniona jest w KFC na okres wakacji. Czy pracodawca ma prawo ciąć jej grafik w zależności od tego jak mu się to podoba. W tym tygodniu 6 *6 h w kolejnym jeden dzień 7h itd

A córka jest zatrudniona na umowę o pracę czy na umowę - zlecenie?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Praca, Młodocianych, Czas, Grafik

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych