Skocz do zawartości


Zdjęcie

Krajowa Izba Księgowych - Czy warto ?


wróć do serwisu Księgowość 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Diablo_94

Diablo_94

    Nowy użytkownik

  • Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 14 lipiec 2019 - 18:14

Witam.

ostatnio dość często na różnych stronach internetowych i na youtube ogłasza się "KRAJOWA IZBA KSIĘGOWYCH" jako rzetelna instytucja w której mozna zrobić kurs na księgowego i wiele innych.
Czy macie jakies doswiadczenia z daną instytucja i czy warto jest robić taki kurs ? Bo wg mnie to wielka ściema.

Pozdrawiam#2 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 22:58

Ja mam doświadczenie. Dostałem środki z Urzędu Pracy na przekwalifikowanie zawodowe. Urząd Pracy wymagał żeby wybrany podmiot szkoleniowy spełniał wymogi ich wewnętrzne. Było to między innymi: status szkoły, cert ISO, akredytacja podmiotu zewnętrznego itp.itd. zgłosiłem się do 3-4 różnych instytucji i finalnie skończyłem właśnie w Krajowej Izbie Księgowych, bo tylko oni spełniali wszystkie wymogi. Bardzo sobie chwalę - dokumenty dostałem od razu po zaliczeniu kursu (samodzielny księgowy). Polecam #3 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 26 listopad 2020 - 15:33

Ja miałem kontakt z Krajową Izbą Księgowych. Niestety nie polecam. Za duże pieniądze miał być kurs na przygotowanie do egzaminów na biegłego. W prezentacji opisano, że wszystkie elementy zostaną przerobione + zadania online. Materiały które otrzymałem to było max 5% treści (jeszcze z błędami). Telefony odbierają na przemian 3 Panie.

Dla mnie jest to po prostu ostre naciąganie na pieniądze, na zasadzie: zrobić 20 stron prezentacji skopiowanej z internetu, wydrukować ładny dyplom i ściągać pieniądze.#4 Guest_marta

Guest_marta
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2021 - 11:57

Witam

Nigdy nie miałam do czynienia z księgowością. Możecie mi napisać jakie etapy po kolei trzeba ukończyć w KIK od podstaw aby móc pracować jako księgowa?

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych