Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Sklep z wyposażeniem łazienki

wyposażenie łazienki łazienka wyposażenie do łazienki wposażenie łazienki

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mateuszzz

Mateuszzz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisano 11 lipiec 2019 - 12:49

Cześć,

chciałem was zapytać, czy waszym zdaniem jest sensu kupowania wyposażenia łazienki w sklepie online? Byłem s kilku marketach i jakość nie robi szału. Postanowiłem poszukać trochę w internecie i przykładowo w sklepie https://www.lazienkiabc.pl/można kupić wyposażenie w tych samych cenach a wybór jest o niebo większy.

#2 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1247 postów

Napisano 12 lipiec 2019 - 06:42

Ja jeżdżę do Leroy Merlin.

Always look on the bright side of life!

#3 Juras

Juras

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 143 postów

Napisano 05 luty 2021 - 12:00

Ważne jest to, aby do wyremontowania wszystkich instalacji łazienkowych wezwać dobrego fachowca. Bardzo dobrym rozwiązaniem będzie pogotowie hydrauliczne, hydraulik w Krakowie: https://hydraulikon.pl/. Zachęcam do kontaktu, ja byłam bardzo zadowolona z jego pracy.

#4 Foxxi

Foxxi

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 08 luty 2021 - 17:22

Sprzęt AGD zawsze kupuję w sklepach internetowych. Najpierw przeczytałem o niej recenzje

#5 Guest_Daria

Guest_Daria
  • Goście

Napisano 27 luty 2021 - 00:35

UNISTAL to sklep którego szukasz. Mają bogaty wybór wszystkiego co niezbędne do remontu i wyposażenia łazienki. Sprzedaż jest prowadzona online, zatem w wygodny sposób można wszystko zamówić bez obaw o transport.

#6 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 810 postów

Napisano 15 marzec 2021 - 13:03

Tutaj https://lazienka-rea...prysznicowe.html macie ciekawą ofertę, jeśli chodzi o natryski prysznicowe. Jest tam również inny asortyment dopasowany do konkretnych potrzeb oraz możliwości finansowych. Niewątpliwie można się tam kompleksowo zaopatrzyć. Łazienka musi być idealna, aby spełniała swoje funkcje. 

#7 Guest_Martynika

Guest_Martynika
  • Goście

Napisano 30 marzec 2021 - 22:23

W Sotbe kupicie nowoczesne i bardzo dobrej jakości baterie łazienkowe i kuchenne. Polecam

#8 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1291 postów

Napisano 01 kwiecień 2021 - 11:48

Trochę takich sklepów jest, trzeba byłoby poszukać.

#9 Pablosito81

Pablosito81

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 12 kwiecień 2021 - 08:41

Rynek jest bardzo nasycony jeśli chodzi o sklepy z wyposażeniem łazienek i trzeba trochę czasu aby to wszystko ogarnąć i wybrać perełki. Ja ze swojej strony mogę podpowiedzieć rozwiązanie jeśli chodzi o wybór lustra do łazienki. Warto postawić na lustra na wymiar z racji, że możesz sobie wybrać rodzaj ramy, kolor czy kształt, tak aby pasował idealnie do twojej aranżacji. Co więcej jakość wykonania jest o niebo lepsza niż w znanych sklepach z wyposażeniem wnętrz  :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wyposażenie łazienki, łazienka, wyposażenie do łazienki, wposażenie łazienki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych