Skocz do zawartości

Zdjęcie

Porost włosów

wróć do serwisu Moja Firma 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 449 postów

Napisano 09 lipiec 2019 - 07:44

Witam, dzień dobry. Szukam naprawdę dobrego i naprawdę skutecznego sposobu na porost włosów. Takze z góry dziękuję za jakieś marketowe szampony i odżywki których producent sobie wymyślił że będzie je reklamował jako zagęszczające włosy...Szukam czegoś dobrego, co faktycznie pomoże. Jakieś propozycje?

#2 barakuda

barakuda

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 45 postów

Napisano 02 październik 2019 - 14:57

Codziennie stosuj olej z wiesiołka. Kupisz w każdej aptece w kapsułkach, polski GAL najlepszy i ma przystępną cenę. Nie zaszkodzi również w codziennej diecie zwiększyć podaż biotyny i cynku.

#3 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 743 postów

Napisano 10 październik 2019 - 10:08

a myślicie, że takie specyfiki rzeczywiście działają? Mnie to się wydaje ściemą jakich mało.

#4 frakir

frakir

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 19 styczeń 2020 - 18:13

Uważam, że najpierw warto spróbować metod naturalnych, np. olejków. Warto skorzystać przede wszystkim z właściwości olejku rycynowego i arganowego. Różnice w działaniu również warto poznać https://forum.spirul...read.php?tid=97 Z pewnością pomogą w codziennej pielęgnacji.

#5 Aniulka77

Aniulka77

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 lipiec 2020 - 16:05

Witajcie, za nieco ponad pół roku biorę ślub i chciałabym ten czas wykorzystać na zapuszczenie włosów. 

Niestety nie rosną one tak szybko jakbym tego chciała. Czasu coraz mniej więc zdecydowałam się trochę podkręcić tempo ich wzrostu jakimś stymulatorem. Tutaj znalazłąm informację, że jednym ze skutecznych sposobów na porost włosów jest terapia UV. 

Czy ktoś tutaj wypróbował takie rozwiązanie na sobie? Wszędzie piszą że zabieg jest bezpieczny jednak jego skuteczność w większości przypadków się sprawdza. Myślicie, że warto spróbować? 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych