Skocz do zawartości

Szkolenia z Urzędu Pracy

Szkolenie Urząd pracy

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 31 maj 2019 - 18:54

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów

Rozwiązałem umowę z pracodawcą za porozumieniem stron i od poniedziałku będę rejestrował się jako osoba bezrobotna.

Do sedna. Mam pytanie jak dokładnie wygląda sytuacja ze szkoleniami finansowymi przez PUP? Wiem, że mogę skierować wniosek na zaproponowane przeze mnie szkolenie indywidualne. Tylko z wniosku wynika, że ubiegając się o szkolenie, muszę mieć potwierdzenie od pracodawcy, że po jego odbyciu zatrudni mnie u siebie. Mam już kilka pomysłów na siebie i na jakie szkolenia chciałbym się udać i chciałbym sie upewnić czy jest możliwość złożenia wniosku o szkolenie indywidualne bez potwierdzenia pracodawcy, tylko wyłącznie poszerzając swoje możliwości na rynku pracy i czy mogę złożyć kilka wniosków o szkolenia?

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 31 maj 2019 - 21:02

To pytaj w Urzędzie pracy

#3 SzkoleniaISO

SzkoleniaISO

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 01 czerwiec 2019 - 08:01

Jak masz kontakt z przedsiębiorcami to poczytaj i popytaj o Akademii PARP. Poszukaj szkoleń w bazie usług rozwojowych PARPu. Dofinansowywanych jest wiele szkoleń. np. szkolenia audytorów wewnętrznych, szkolenia marketingowe, finansowe, biznesowe i inne. 

#4 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 366 postów

Napisano 27 wrzesień 2019 - 17:17

Szkolenia z UP raczej nie wnoszą dużo do naszego CV, ja trafiłem na stronę https://ecrklex.pl/p...kty/e-szkolenia Gdzie znalazłem ogrom kursów, otwartych i zamkniętych, a także kursów online, z których dwa są darmowe. Poszerzyłem swoją wiedzę w zakresie tematów które mnie interesują, czyli prawa oświatowego. Spotykam się z nim w trakcie wykonywania swojej pracy praktycznie codziennie, jednak prawo to bardzo często się zmienia. dzięki szkoleniom jestem na to przygotowany.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Szkolenie, Urząd pracy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych