Skocz do zawartości

Zdjęcie

Na ryby!

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 610 postów

Napisano 30 maj 2019 - 11:04

Sezon wędkarski rozpoczął się już dawno temu, jednak ja dopiero wróciłem do kraju i pierwszy wyjazd na ryby jest dopiero przede mną. Szczerze mówiąc, to już dawno nie wędkowałem, dlatego stoi przede mną też wymiana sprzętu. Dlatego mam pytanie, jakie obecnie marki produktów są dobrym wyborem, w szczególności chodzi mi o żyłki/plecionki i kołowrotki. 

#2 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 670 postów

Napisano 07 czerwiec 2019 - 14:42

Jest naprawdę sporo opcji do wyboru. Od tych bardziej znanych marek, po te bardziej niszowe, jednak to nie znaczy wcale, że są one gorsze. Z takich bardziej znanych kołowrotków, to na pewno te Kongera, Jaxon też robi naprawdę fajny sprzęt. Co do żyłek to już zależy od tego na jaką rybę ich szukasz. 

#3 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 610 postów

Napisano 09 czerwiec 2019 - 14:47

No dobra, a czy zamawiając w internecie można czuć się bezpiecznie? Bo kiedyś czytałem, że na allegro można natknąć się na podróby. Ceny z internetu mocno zachęcają, ale jak ma to być fałszywka, to chyba lepiej nie ryzykować. 

#4 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1020 postów

Napisano 11 czerwiec 2019 - 08:00

Ja wolę w wędkarskim kupować.

Always look on the bright side of life!

#5 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 670 postów

Napisano 17 czerwiec 2019 - 20:28

Allegro ogólnie bym unikał, nie tylko ze względu na podróby, ale przede wszystkim dlatego, że jest drogie, ponieważ sklepy muszą tam płacić prowizje, dlatego znacznie taniej można dostać produkty w sklepach internetowych.

#6 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 610 postów

Napisano 21 czerwiec 2019 - 21:44

Ja bardzo często właśnie spotykałem się z tym, ze ceny na allegro były znacznie niższe niż w zwykłych sklepach internetowych. Drugie moje pytanie, to jak wygląda bezpieczeństwo, podczas takich zakupów? Nie trzeba się martwić o uszkodzony towar itp? 

#7 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 670 postów

Napisano 22 czerwiec 2019 - 11:22

Możliwe, że słabo szukasz ;). O wysyłkę nie musisz się martwić, bo to rola sklepu, żeby wszystko dobrze zabezpieczyli. Jeżeli coś przyjedzie uszkodzonego, no to przecież dają nowy produkt, więc paczki pakują naprawdę solidnie w większości sklepów, żeby nie było nieprzyjemnych sytuacji. 

#8 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 610 postów

Napisano 23 czerwiec 2019 - 16:05

Masz jakiś zaufany sklep wędkarski? Bo już chyba wolę kupić coś ze sklepu, w którym ktoś kupował i może powiedzieć, czy dostawa była w porządku i zgodna z opisem, niż w sklepie niewiadomego pochodzenia, w którym nie wiem jak wygląda sytuacja z wysyłką. 

#9 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 670 postów

Napisano 06 lipiec 2019 - 15:09

W moim przypadku dobrze spisuje się sklep wędkarski https://bolw.pl/, wielokrotnie robiłem u nich zakupy i zawsze wszystko było ok. Są przede wszystkim na bieżąco ze wszystkimi premierami i szybko mają nowe modele sprzętu, co niestety w Polsce jest rzadkością. 

#10 marcin45

marcin45

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 październik 2019 - 12:58

Ja ostatnio kupowałem koła do pontonu w tym sklepie wędkarskim.
Najpierw się obawiałem kupować, ale po rozmowie z konsultantem okazało się że ok.
Główną siedzibę mają na Ukrainie, dlatego większe przesyłki wysyłają za jakieś ok. 2 tygodni. Powiedzieli że drobne mogą wysłąć już. 
U mnie z kółkami było dobrze. Poczekałem 2 tygodnie i kupiłem te najdroższe   :P

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych