Skocz do zawartości

klub nocny w Rzeszowie

wróć do serwisu Kadry 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 25 maj 2019 - 22:31

Wiem, że w Rzeszowie są różne kluby nocne, ale w żadnym nie byłem. Którego nie polecacie? Chyba, że wszystkie są fajne?

#2 Guest_Kuba

Guest_Kuba
  • Goście

Napisano 26 maj 2019 - 12:48

Ja Ci odradzam Club Boss Exclusive. Poszedłem raz bo gdzieś czytałem artykuł, że to taki super klub ale chyba sami to pisali bo nic się nie zgadzało. Drożyzna tylko i naciąganie na każdym kroku. Te niby tańce też pozostawiają wiele do życzenia.

#3 Guest_borsuk

Guest_borsuk
  • Goście

Napisano 26 maj 2019 - 19:20

Touch the sky też porażka, nawet nie wiem jak opisać to co tam się dzieje. od wejścia tylko kasę chcą ciągnąć od klientów a do zaproponowania nic nie mają, brudno, pare ukrainek się kręci i zamiast tańczyć to tylko zaczepiają żeby im drinki stawiać. W Bossie nie byłem ale też słabe opinie się robią, tam Nemirov był kiedyś ale zamknęli za okradanie, bójki, problemów tam mieli. 

#4 pomocna

pomocna

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 17 czerwiec 2019 - 12:35

no to w sumie do odwiedzenia Ci Rasputin zostaje, ja tam byłam swego czasu i mi się podobało. Wieczory panieńskie organizują, nie tylko dla panów jest wejście jak widać :D a mają załogę spoko, klub jest bardzo duży, fajnie oświetlony i można spróbować przeróżnych alko w spoko cenach. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych