Skocz do zawartości


Zdjęcie

To nie jest kraj dla przedsiębiorczych matek


wróć do serwisu Księgowość 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

    Zaawansowany użytkownik

  • Administratorzy
  • 197989 postów

Napisano 25 maj 2019 - 17:46

Mniej więcej co dziesiąta kobieta korzystająca w Polsce z zasiłku macierzyńskiego prowadzi działalność gospodarczą – wynika z analizy ekspertów. Kobieta prowadząca biznes i opiekująca się noworodkiem zwykle dostaje z ZUS najwyżej tysiąc złotych miesięcznie. Aby dostać więcej, musi się mocno postarać.

Powrót do artykułu: To nie jest kraj dla przedsiębiorczych matek

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 25 maj 2019 - 17:46

Jest coś takiego jak urlop wychowawczy bezpłatny i co niby matka robi przebywając na takim urlopie...A po drugie zasiłek wychowawczy zależy od wysokości dochodu w gospodarstwie domowym... i gmina wyplaca marne 400 zł od 15 lat nic się praktycznie nie zmieniło .Zenada dobrze ze rzad PiS wprwadzil 500 +

#3 Guest_patka

Guest_patka
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2019 - 17:06

Ja niedługo kończę urlop wychowawczy i nie myślę wracać na etat. Wraz z mężem postanowiliśmy, że otworzę placówkę bankową. Mamy trochę oszczędności i przeznaczymy je na biznes. Teraz zbieram informacje na ten temat i zastanawiam się do jakiej sieci dołączyć.

#4 Guest_Expert.Zasilek@gmail.com

Guest_Expert.Zasilek@gmail.com
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2019 - 01:45

Przedsiębiorcze mamy mają gorzej tylko przez brak odpowiedniej wiedzy biur rachunkowych. W obecnym stanie prawnym można uzyskać prawo do MAX podstawy przez opłacenie tylko jednej składki od od tej najwyższej podstawy i uzyskać prawo do zasiłku chorobowego oraz macierzyńskiego w wysokości 11.912,50 zł, a w połączeniu z etatem, nawet 14.000 zł. Kto tyle zarabia na etacie?

#5 Guest_opiekunnestbank

Guest_opiekunnestbank
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 19:04

Szanowna Pani, jeżeli jest Pani zainteresowana otwarciem placówki bankowej, to zachęcam do zapoznania się z ofertą Nest Banku: nestbank.pl/wspolpraca Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe. Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.plDodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych