Skocz do zawartości

Zdjęcie

drukarka do firmy

wróć do serwisu Księgowość 51 odpowiedzi w tym temacie

#41 arek.f

arek.f

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 13 styczeń 2020 - 12:39

U mnie w firmie też korzystamy z drukarki HP wielofunkcyjnej i jesteśmy z niej bardzo zadowoleni.

#42 anuka

anuka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 69 postów

Napisano 30 styczeń 2020 - 20:56

U mnie w firmie też korzystamy z drukarki HP wielofunkcyjnej i jesteśmy z niej bardzo zadowoleni.

jak hp toleruje zamienniki? Dużo się słyszy o tym, że dosyć słabo jest pod tym względem i że często blokuje zamienniki dlatego na hp to raczej się nie zdecyduję

#43 Ekspert_HP

Ekspert_HP

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 10 luty 2020 - 13:42

Jakie niedrogie drukarki polecacie? Najleiej laserowa, z duplexem, wifi, skanerem, dobrze jakby miała już dostępne zamienniki.

Jeśli korzysta Pani na co dzień jedynie z czarno-białych wydruków, zachęcamy do zapoznania się z recenzją laserowego urządzenia HP Neverstop, z innowacyjnym systemem uzupełniania tonera wprost ze strzykawki, pozwalającym na wydruk do 5 tys. strony z zestawu startowego. Koszt jednorazowego aplikatora to około 49 zł (sugerowana cena) i pozwala na druk do 2500 stron. W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat zaproponowanego przez nas produktu, zapraszamy do obejrzenia recenzji na portalu technologicznym - Spider’s Web:

Jesli potrzebuje Pani drukarki przeznaczonej także do druku w kolorze, rekomendujemy wybór urządzenia laserowego z serii HP OfficeJet Pro. Jest to urządzenie dedykowane małym i średnim firmom, pozwalające na drukowanie, skanowanie i porządkowanie dokumentów o 50% szybciej dzięki funkcji Smart Tasks. Urządzenie wielofunkcyjne HP OfficeJet Pro w połączeniu z aplikacją HP Smart tworzy zautomatyzowane i inteligentne narzędzie, którego konfigurowalne skróty do zarządzania wydatkami, rozliczania faktur, tworzenia kopii zapasowych dokumentów i wiele innych, ułatwiają efektywne funkcjonowanie każdego biznesu, z dowolnego miejsca na świecie. Zachęcamy do obejrzenia recenzji i testów urządzenia:

Jeżeli chciałaby Pani poznać więcej produktów naszej marki, zachęcamy do odwiedzenia strony:

https://www8.hp.com/...r-printers.html

#44 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 11 maj 2020 - 07:58

Właśnie zgadzam się z osobami, które drukują 3d. Rynek jest bardzo dynamicznie się rozwijający, a różnorodność filamentów sprawia, że bez problemu można drukować różne rzeczy. Ja osobiście lubię Smooth ABS i PETG (kupuję w Print-Me). Właśnie zgadzam się z osobami, które drukują 3d. Rynek jest bardzo dynamicznie się rozwijający, a różnorodność filamentów sprawia, że bez problemu można drukować różne rzeczy. Ja osobiście lubię Smooth ABS i PETG (kupuję w Print-Me). Filamenty zawsze takie same (takie same parametry) wiec nie ma kłopotu z drukowaniem filamenty zawsze takie same (takie same parametry) wiec nie ma kłopotu z drukowaniem

#45 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1199 postów

Napisano 15 maj 2020 - 11:18

Z pewnością nie powinno się kupować byle czego, zwłaszcza jak planuje się jej częste użytkowanie.

#46 Guest_UhKamil

Guest_UhKamil
  • Goście

Napisano 18 maj 2020 - 07:40

Sporo tych filamentów trzeba przerobić kolokwialnie mówiąc, aby się przekonać, że właśnie trzeba inwestować w lepsze filamenty. Klient zamawiając komponenty ocenia po jakości, a jak jakość słaba to nie będzie zamawiał

#47 Guest_Dennne

Guest_Dennne
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 11:25

Dokładnie. Ja lubię kupować w Print-Me (jeden z kilku dobrych sklepów), bo właśnie filamenty zawsze są takie same i nie ma przykrych niespodzianek. A wybór spory w zależności od tego, co się drukuje

#48 Guest_Xoba007

Guest_Xoba007
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2020 - 23:19

Pochwalę się, że właśnie od miesiąca współpracuję z nimi (print me) i bardzo mi się podoba przede wszystkim obsługa, po drugie jakość filamentów. Nie ma problemów. Wcześniej zamawiałem innego producenta na Allegro, nawet nie były jakoś drogie, ale dużo słabszej jakości co było widać już po odpakowaniu, poplątany filament na szpuli. Kupilem kilka razy ten sam kolor, raz sie dało drukowac, raz nie, i taka troche loteria. Szkoda czasu na nieudane wydruki.

#49 Robert7979

Robert7979

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 133 postów

Napisano 09 listopad 2020 - 19:51

my posiadamy Brothera

#50 miiisiek

miiisiek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 04 grudzień 2020 - 15:02

Moim zdaniem jeśli w firmie dużo się drukuje to faktycznie do zakupu sprzętu drukującego warto się przyłożyć. Ja od siebie dodam, że warto na przykład zwrócić uwagę na koszt materiałów eksploatacyjnych, bo od tych też będzie zależeć ogólny koszt korzystania z drukarki. 

Jakbyście potrzebowali sprawdzonych zamienników do drukarek Hp, to tutaj macie linki: 

https://www.4color.p...zamienniki/6616

https://www.4color.p...zamienniki/6615

#51 Manuel

Manuel

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 09 grudzień 2020 - 22:15

polecam brothery- mało awaryjne oraz tanie w ekspoatacji :) żadnych HP broń Boże!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Agencja hostess Warszawa

#52 Guest_skeuf

Guest_skeuf
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2021 - 18:48

Samsung - 100% dobra drukarka. Do tego trzeba jeszcze moim zdaniem dodać zamiennik tonera, aby obniżyć koszty drukowania. Dobrym przykładem dobrego zamiennika jest tu Asarto. Kompatybilnosć 100% ze wszystkimi drukarkami

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych