Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki dach wybrać w gotowym projekcie?

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102934 postów

Napisano 23 maj 2019 - 21:31

Nawet jeśli decydujemy się skorzystać z gotowego projektu warto zainteresować się, jakie pokrycie, kształt i typ dachu zaplanował architekt. Ważne jest, żeby dach pełnił nie tylko walory estetyczne, ale też by był odpowiedni do lokalizacji działki.

Powrót do artykułu: Jaki dach wybrać w gotowym projekcie?

#2 Guest_Marcel

Guest_Marcel
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 21:31

Podoba mi się dach w projekcie homekoncept73 tzn. płaski na bryle domu w kształcie litery L. Dodatkowo duże przeszklenia podkreślają nowoczesny charakter, a 40 metrowy salon i otwarta kuchnia z kilkoma blatami roboczymi i wyspą podnosi walory użytkowe.

#3 Guest_konrad

Guest_konrad
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2019 - 09:46

Solidny dach, to jeden z najważniejszych elementów domu. I na pewno warto mu poświęcić sporo uwagi. Dobrym pomysłem jest zrobić konstrukcję z wiązarów łączonych technologią MiTek, czyli bez użycia gwoździ, za pomocą płytek kolczatych. Firma Binder - Projekt z Włocławka robi takie projekty już od kilku dobrych lat i ma w tym temacie duże doświadczenie. A dodatkowo może tez polecić ci dobrego wykonawcę takiej konstrukcji, bo wiadomo, że nie każdy dekarz sobie z taką nowoczesną konstrukcją poradzi. Zresztą trzeba wiedzieć, że większość prac przy takim dachu wykonuje się w fabryce na precyzyjnych maszynach. A na budowie tylko składa sie dach - tak jak z klocków.

#4 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 498 postów

Napisano 29 marzec 2020 - 18:45

Pomyślałam sobie, że komuś z Was mogą przydać się bardziej konkretne porady w tym temacie dlatego stwierdziłam, że ja również podzielę się swoim niewielkim doświadczeniem. Otóż ja akurat musiałam pilnie wymienić pokrycie dachowe ponieważ uległo ono poważnemu zniszczeniu podczas wichury. Chciałam mieć pewność, że nowe rozwiązanie, na które się zdecyduje zapewni mi bezpieczeństwo na długie lata. Nie chciałam już martwić się o kwestię pokrycia dachowego. Teraz po jego wymianie mam nie tylko ładny dach, ale także spokojna głowę. My akurat zdecydowaliśmy się na usługi firmy Gerard, która zbiera naprawdę dobre opinie w internecie i nic w tym dziwnego. Zakupiliśmy model dachówki z posypką wulkaniczną Diamant: https://www.gerardro.../gerard-diamant i z perspektywy czasu mogę naprawdę szczerze zarekomendować Wam właśnie ten typ pokrycia. Nie będziecie zawiedzeni ;) Myśle, że moja wyczerpująca opowieść może być naprawdę przydatna dla wiele osób. Koniecznie podzielcie się również Waszymi przemyśleniami - im więcej porad, tym lepiej.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy