Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie sposoby na przebarwienia

wróć do serwisu Sektor Publiczny 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 chb14

chb14

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 21 maj 2019 - 06:36

Mam na twarzy sporo przebarwień, które nie wyglądają dobrze.

Czy macie jakieś domowe sposoby na ich usunięcie? 

Biura na wynajem Christo Botewa 14
ul. Christo Botewa 14
30-798 Kraków
NIP: 8681438019
Regon: 851642113
email: administracja@chb14.com
tel. +48665160136

#2 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 777 postów

Napisano 22 maj 2019 - 07:14

Nie jestem pewna czy domowe sposoby mogą byc skuteczne jeśli chodzi o przebarwienia. 

Przebarwienia pojawiają się z wielu powodów, zawsze jednak szpecą i ujmują urody. Niektóre z nich świadczą o chorobach i niezdrowym trybie życia inne są wskaźnikiem upływającego czasu. Często są tak ciemne i rozległe, że nawet mocno kryjący podkład nie jest w stanie ich zamaskować. 

Polecam laser bo będzie miał o wiele lepsze działanie niż jakiekolwiek domowe sposoby jakie zastosujesz:

https://artdermaclin...e-sie-laser-co2

Na stronie poczytaj sobie o nim. 

#3 smetina

smetina

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 08 grudzień 2019 - 12:36

Wszystko zależy od przyczyny przebarwień i ich charakteru. W wielu przypadkach domowe sposoby mogą być przydatne. Często poleca się stosowanie maseczek z papai - wskazówki znajdziesz tu https://www.olej.edu...seczka-z-papai/

Papaja zawiera papainę, substancję, która rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry. Można również stosować olejki naturalne, takie jak olejek z nasion dzikiej róży czy też olejek z nasion malin. Trzeba jednak uzbroić się w cierpliwość i być regularnym w stosowaniu zabiegów, ponieważ kosmetyki naturalne działają nieco dłużej. Na pierwsze efekty trzeba pewnie poczekać kilka a nawet kilkanaście tygodni.

#4 AlicjaM

AlicjaM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 164 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 09 grudzień 2019 - 01:16

Jeśli chodzi o przebarwienia skóry, polecić mogę używanie peelingów i kwasów :)

Czysty Zysk - blog o sprzątaniu, organizacji domu i eko poradach.

#5 Guest_jonas

Guest_jonas
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2019 - 19:31

A próbowałaś dobrych kosmetyków mineralnych? Warto spróbować choćby Annabelle Minerals - ich podkład mineralny trądzik maskuje całkiem nieźle, więc warto spróbować. 

#6 Guest_copija

Guest_copija
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2020 - 13:14

Może warto pomyśleć nad jakimś dobrym podkładem? Najlepszy podkład matujący jaki mam to Annabelle Minerals, więc może to Ci pomoże? Idealnie kryje więc na pewno zakryje przebarwienia.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy