Skocz do zawartości

Zdjęcie

Urlop wypoczynkowy po urlopie wychowawczym 2019

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 672251 postów

Napisano 20 maj 2019 - 10:02

Urlop wypoczynkowy można wykorzystać bezpośrednio po urlopie wychowawczym. Jaki wymiar urlopu wypoczynkowego przysługuje po powrocie z urlopu wychowawczego w 2019 r.? Czym jest urlop proporcjonalny? Czy podczas urlopu wychowawczego może przedawnić się prawo do urlopu wypoczynkowego?

Powrót do artykułu: Urlop wypoczynkowy po urlopie wychowawczym 2019

#2 Guest_Magdalena

Guest_Magdalena
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 10:02

Dzień dobry, czy ktoś mógłby odpowiedzieć na kilka moich pytań? Chodzi o sytuacją wykorzystania części urlopu wypoczynkowego i przejście na urlop wychowawczy. Planuję w czerwcu przejść na urlop wychowawczy. Wróciłam do pracy po macierzyńskim, ale dziecko ciągle choruje i więcej mnie nie ma w pracy niż jestem. Od stycznia 2019 r. wykorzystałam 6 dni z 26 dni urlopu wypoczynkowego, które mi przysługują. Czy po powrocie z wychowawczego będę nadal miała te dni do wykorzystania, czy jednak one mi przepadną? I czy za kolejny rok, jeśli będę cały na wychowawczym nabędę prawo do urlopu wypoczynkowego?

#3 Guest_kama

Guest_kama
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2019 - 13:22

Mój pracodawca się na szczęście zgodził i po wychowawczym biorę jeszcze urlop wypoczynkowy. Lecimy całą rodziną enterem do Grecji z tui, udało nam się upolować tanio last minute a zawsze chcieliśmy zwiedzić ten kraj

#4 Guest_Dyrektor

Guest_Dyrektor
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2020 - 15:52

Nauczyciel w szkole po urlopie macierzyńskim nie chce wykorzystywać urlopu wypoczynkowego, żeby wrócić do pracy 1 września z nowym rokiem szkolnym. Czy ma prawo odłożyć zaległy urlop wypoczynkowy na wykorzystanie w kolejnych 2 latach?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych