Skocz do zawartości

Strona internetowa od Soluma

wróć do serwisu Moja Firma 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Lamek84

Guest_Lamek84
  • Goście

Napisano 08 maj 2019 - 11:46

Chcę by jakaś firma zrobiła mi dobrze stronę internetową dla firmy, co wiecie o agencji soluma? w google wyszukałem mnóstwo firm, ktore robią strony internetowe, kilka mnie zaciekawiło i zbieram opinie o konkretnych.

#2 Adpuk

Adpuk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 09 maj 2019 - 14:03

No jest, niestety, przez co zanim znajdziesz dobrą to musisz się przekopać przez tonę syfu ;/. Czy akurat Soluma jest dobra? No wg mnie tak, zleciłem im m.in stronę firmy w zeszłym roku mając totalnie zerowe pojęcie o tym, co ma się na niej znaleźć, wyszedłem z założenia, że oni jako profesjonalna agencja mają się tym zająć, bo się na tym znają, ja się znam na swojej branży :P Więc odpowiadając na Twoje pytanie, czy polecam strony internetowe od Solumy, to polecam jak najbardziej, bo wyszło profesjonalnie i przełożyło się na wyniki przede wszystkim i ilość klientów. Jak masz jakieś bardziej szczegółowe pytania, to śmiało, trochę z nimi współpracowałem.

#3 Guest_Lamek84

Guest_Lamek84
  • Goście

Napisano 13 maj 2019 - 11:54

Co prawda najbardziej interesuje mnie kwestia stron internetowych od soluma, ale nie wykluczam, że kiedyś będę potrzebował jakiegoś contentu czy seo, więc dobrze byłoby móc to zrealizować w obrębie jednej firmy, zwłaszcza, jeśli się sprawdzi. Także wszystkie opinie o agencji soluma są mile widziane, chociaż przede wszystkim dotyczące tworzenia stron WWW.

#4 Guest_KarolH

Guest_KarolH
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 14:31

Współpracowałem z soluma, przede wszystkim chodziło o kompleksowe ogarnięcie tematu strony internetowej, również pod względem treści, pozycjonowania, SEO, marketingu, no wszystko. Nie ukrywam, że na początku miałem w planach wziąć tylko stronę internetową od Soluma a resztę od kogoś innego, ale ostatecznie przerzuciłem całość działań do solumy. Co dla mnie jako dla laika było ważne w kontekście wspołpracy z agencją soluma – opinie o nich to raz, dwa to, że dali kilka propozycji, poparli statystykami i brali pod uwagę moje ewentualne uwagi. Mieliśmy określone widełki finansowe i czasowe i strona internetowa od solumy powstała dokładnie w tym czasie, łącznie z treścią itp.

#5 Guest_Łukasz

Guest_Łukasz
  • Goście

Napisano 21 maj 2019 - 14:03

Ja akurat mam doświadczenia przede wszystkim ze stronami internetowymi od soluma, nie wiem jakie są te inne firmy, które bierzesz pod uwagę, założyłeś gdzieś inne wątki na ten temat? Chetnie zerknę. Przerobiłem u solumy i sklep internetowy i stronę firmy, w jednym z sklepów prowadzą mi też blog i powiem Ci szczerze, że dobre opinie o agencji soluma nie biorą się znikąd. Naprawdę warto, chociażby ze względu na doświadczenie no i to, że nie robią na jedno kopyto wszystkiego. Do każdego mojego zlecenia podeszli mega indywidualnie ze świeżymi pomysłami i biorąc pod uwagę wszystkie moje sugestie, jak pojawił się problem to z miejsca go konsultowali i rozwiązywali, także w zasadzie ja czekałem tylko na efekt.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy