Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

szkolenia księgowe u Marty Niziołek - opinie

szkolenia księgowość

wróć do serwisu Księgowość 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 kitki

kitki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 92 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 29 kwiecień 2019 - 05:54

Witajcie :) Planuje w tym roku nieco się podszkolić i zdecydowałam o udziale w szkoleniu. Zainteresowała mnie oferty pani Niziołek. Czy ktoś z Was miał juz okazję brać w nich udział i podzieli się opinia ?

#2 tilos

tilos

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 06 maj 2019 - 14:11

rzetelna i porządna firma. Byłem w tamtym roku na jednym z tych szkoleń i wrażenia mam jak najbardziej pozyutywne. Ta pani na co dzień prowadzi swoje biuro doradztwa podatkowego w Sosnowcu i Gliwicach. Jedno z bardziej znanych w okolicy także na pewno doświadczenie i wiedze posiada :)

#3 marikaa

marikaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 88 postów

Napisano 09 maj 2019 - 14:05

polecam :) byłam na jednym szkoleniu w ubiegłym roku i w tym też wybieram się na kurs związany z optymalizacją podatkową. Super organizacja ( kursy trwają 2 dni), dużo rzetelnej wiedzy. Nie tylko czysta teoria ale też wiele fajnych przykładów z takiej codziennej pracy. No i fajne jest to, ze na szkolenia można dostać dofinansowanie z KFS.

#4 kitki

kitki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 92 postów

Napisano 09 maj 2019 - 14:38

ok bardzo Wam dziękuje za informacje. Tak wiem, ze Pani Niziołek prowadzi biuro ( chyba z tatą, nie ? ).Muszw zatem wybrac jakieś najciekawsze tematy i zaklepać sobie miejsce żebym się z ręką w nocniku nie obudziła w końcu :)

#5 marikaa

marikaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 88 postów

Napisano 27 maj 2019 - 09:05

tak, tak proadzi biuro ze swoim ojcem :) I to bardzo dobrze prosperujące biuro już od ponad 20 lat :) mysle, że lepszego szkoleniowca w tej dziedzinie nie ma :)

#6 kitki

kitki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 92 postów

Napisano 08 lipiec 2019 - 12:00

dzięki za potwierdzenie :) już zapisałam się póki co na 1 szkolenie pod koniec września i jak będzie ok to pewnie potem będę się zapisywać na kolejne spotkania. Fajnie byłoby przerobić wszystkie tematy :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szkolenia, księgowość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych