Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wyrok za jazdę pod wpływem alkoholu - co później?

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671883 postów

Napisano 25 kwiecień 2019 - 16:08

Policja złapała Cię na jeździe po pijanemu, zostało tobie zatrzymane prawo jazdy oraz wszczęto postępowanie przygotowawcze o możliwości popełnienia przestępstwa z art. 178a § 1 kodeksu karnego. Na rozprawie zostałeś przesłuchany, uważasz jednak, ze zostałeś bezpodstawnie oskarżony. Sąd nie dał jednak wiary twoim zapewnieniom i uznał Ciebie jako winnego popełnienia przestępstwa. Została tobie wymierzona kara grzywny oraz m.in. zakaz prowadzenia pojazdów na 3 lata. Co w takiej sytuacji tobie pozostaje? W niniejszym artykule postaram się tobie udzielić odpowiedzi na niniejsze pytanie. Zapraszam.

Powrót do artykułu: Wyrok za jazdę pod wpływem alkoholu - co później?

#2 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 16:08

Witam mam take pytanko przeszlo pol roku temu policja zabrala mi prawo jazdy z 2 tygodnie puzniej prokurator Wyslal do stsrosty zeby mi je zabralI czekamy tyle czasu na sprawe I nice dzwonilem do sadu ze 3 miesiace temu powiedzieli mi ze sprawa jest na wakandzie I nic.monza wiedziec czy moge jezdzic autem I ile czasu sad ma na sprawe.

#3 Guest_prezesso

Guest_prezesso
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 11:01

Gdyby nie mecenas Olężałek to pewnie jeszcze bym siedział w więzieniu, ale udało mu się wywalczyć najłagodniejszy możliwy wyrok za moją jazdę pod wpływem. W papierach trochę brudu zostanie, ale wiem, że nie powtórzę tego błędu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych