Skocz do zawartości

Zdjęcie

Top 5: Najmniej awaryjne silniki benzynowe

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 49369 postów

Napisano 21 kwiecień 2019 - 08:03

Najmniej awaryjne silniki benzynowe to nie tylko konstrukcje starego typu! Nowoczesne jednostki też mogą być tytanami pracy. Przykład? Ten daje Toyota, PSA, Grupa Volkswagena, Kia i Hyundai, a nawet Mercedes!

Powrót do artykułu: Top 5: Najmniej awaryjne silniki benzynowe

#2 Guest_Jaja

Guest_Jaja
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 08:03

A od kiedy w ceed 1 był montowany MPI? 1 jest na pośrednim wtrysku i oznaczenie silnika to dohc. A druga sprawa 1.2psa mało awaryjny? Następny z d*py artykul

#3 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 08:12

Od kiedy silnik robiący 200/250 tyś jest trwały? 10 letnie auta z takim silnikiem będą wyżyłowane do granic możliwości. Dziś często jeździmy samochodami nawet 20 letnim i silniki dają radę! Sam przykładowo mam Volvo S60 2.4 w benzynie i śmiem twierdzić że mój samochód 200tyś to przejechał na jednym kole i jeszcze długo pojeździ!

#4 Guest_Dawid

Guest_Dawid
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 11:25

W 1.6 MPi nic się nie psuje...poza tym że już po 20-30 tys. ma na tyle zużyte pierścienie że zjada olej w ilości 1l/1000km, jeżeli to jest trwałość to strach się bać silników uznanych za nie trwałe.

#5 abi ubu

abi ubu

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 07 maj 2019 - 10:47

Ja mam GLA Mercedes, zrobiłem nim już prawie 300 tyś kilometrów i silnik działa bez zarzutu. Odpowiednia konserwacja i ekonomiczna jazda potrafią przedłużyć żywotność. Auto ma 6 lat. 

#6 Guest_Uu

Guest_Uu
  • Goście

Napisano 11 maj 2019 - 05:15

Silniki hondy sa najlepsze potem toyota i mitsbishi a nie jakis wieśwagen czy kopcace reno

#7 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2019 - 06:41

ludzie są pojebani każdy samochod jest dobry tylko trzeba umieć jedzić i dbać o auto jak i osprzęt tego samochodu

#8 Mtdomek

Mtdomek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 czerwiec 2019 - 08:54

Zgadzam się z tą listą, nowoczesne silniki też mogą być genialne, tylko trzeba potrafić je użytkować... A nie 15w40, najtańsze paliwo od znajomego zenka i jazda ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych