Skocz do zawartości

Utrata prawa jazdy - niewykonane badania

prawo jazdy

wróć do serwisu Księgowość 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 20:06

Cześć. Ponad trzy lata temu straciłam prawko za jazdę po pijaku. Krótko po otrzymaniu wyroku dostałam skierowanie na badania lekarskie i psychologiczne. Nie zrobiłam ich wtedy, nie rozumiałam czemu miałabym robić badania, które nie przywrócą mi prawa jazdy i stracą ważność długo przed tym, jak znowu będę mogła robić prawko (i kosztują sporo). Dzwoniłam do WOMPu i babka powiedziała, że mogę je zrobić wtedy, kiedy ponownie będę chciała robić prawo jazdy. Minęły trzy lata i chciałabym pójść na kurs i zrobić prawko. Zanim to nastąpi muszę najpierw zrobić te badania. Pytanie: skąd wziąć skierowanie? Mam skierowanie sprzed trzech lat, ale nie sądzę żeby było jeszcze ważne. Czy wystarczy iść do lekarza pierwszego kontaktu i poprosić o skierowanie na takie badania?

#2 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 17:30

Ale ty jesteś pustą dzidą. Lepiej byłoby dla nas (społeczeństwa), byś chodziła pieszo i korzystała z komunikacji publicznej.

#3 Hannneczka

Hannneczka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 28 wrzesień 2019 - 14:54

Wystarczy iść do lekarza pierwszego kontaktu, ale nie wiem czy po takim wyskoku jest dobrze abyś znów miała prawo jazdy. Uważaj i więcej nie wsiadaj za kierownice po alkoholu. Możesz skrzywdzić siebie bądź kogoś

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: prawo jazdy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych