Skocz do zawartości


Zdjęcie

PPK 2019 - wpłata powitalna i dopłaty roczne


wróć do serwisu Kadry 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

    Zaawansowany użytkownik

  • Administratorzy forów
  • 516214 postów

Napisano 11 kwiecień 2019 - 15:30

Każdy uczestnik PPK otrzyma jednorazową wpłatę powitalną i dopłatę roczną. Otrzymanie wpłaty powitalnej i dopłaty rocznej uzależnione jest od spełnienia kilku warunków. Ile wynoszą i kto je może otrzymać?

Powrót do artykułu: PPK 2019 - wpłata powitalna i dopłaty roczne

#2 Guest_patka

Guest_patka
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2019 - 15:30

Wpłaty powitalne i roczne na pewno mogą mieć spory wpływ na to by zachęcić ludzi do pozostania w tym programie. Mnie to też cieszy, że szef tutaj będzie nam dokładał. Nie był zbyt chętny by nam dawać podwyżki, a teraz w końcu będzie musiał wyłożyć trochę kasy

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 16:57

Ciekawe czy ktoś zastanowił się nad tym, że dodatkowe obciążenie dla pracodawcy spowoduje nie mnie ni więcej tylko powrót do szarej strefy.

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 19:01

Ciekawe czy ktoś analizuje w ogóle ustawę o ppk, bo trąbi sie na prawo i lewo, że to środki tego, kto oszczędza, a jak się przeanalizuje ustawę, to się okazuje, że mało, że gdyby się chciało wypłacić środki to drugi raz trzeba zapłacić podatek od środków opodatkowanych przy wynagrodzeniu, a połowę zgromadzonych  środków zabiera państwo - to jest oszustwo większe niż OFE - już w ustawie zapisali ile państwo może sobie przywłaszczyć.

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych