Skocz do zawartości


Zdjęcie

Impreza masowa - jak zorganizować ją zgodnie z prawem?


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

    Zaawansowany użytkownik

  • Administratorzy forów
  • 671999 postów

Napisano 05 kwiecień 2019 - 22:02

Czym jest impreza masowa? Czy do organizacji takiej imprezy potrzebne jest zezwolenie? Co w przypadku przeprowadzenia imprezy masowej niezgodnie z prawem?

Powrót do artykułu: Impreza masowa - jak zorganizować ją zgodnie z prawem?

#2 Guest_kicka

Guest_kicka
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2019 - 22:02

jak w Katowicach dobry catering to najlepiej " Catering Arts", niezawodny i niezastąpiony. Wszystko jest smaczne i dobrze przyrządzone, a ceny całkiem korzystne.

#3 Guest_Christie

Guest_Christie
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2019 - 11:32

Ciężka sprawa - dużo tematów do ogarnięcia od właśnie takich spraw jak jedzenie, umowy z wystawcami, atrakcje po zawieranie umów i całą papierologię. My mamy trzy takie duże wydarzenia cykliczne i zawsze korzystamy z usług firmy Orchidea Group. Przejęłam kontakt do nich po swojej poprzedniczce z działu marketingu i muszę przyznać szczerze, że nigdy nie miałam powodu, żeby zmienić wykonawcę. Łatwa komunikacja, terminowa realizacja. Naprawdę dobra jakość :)

#4 Guest_Hanna Metalurgia

Guest_Hanna Metalurgia
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2019 - 18:54

OK ale mało tych informacji. Mieliśmy w zeszłym roku rocznicę firmy dlatego szukając informacji wpadłam na teki adres: www.maestrogroup.wordpress.com To jest też firma, która organizuje kompleksowo imprezy, natomiast informacje z ich bloga mnie osobiście pomogły, żeby zrobić bezpiecznie jubileusz 25 lecia firmy samemu.Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy