Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Wakacje

wróć do serwisu Księgowość 51 odpowiedzi w tym temacie

#21 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 565 postów

Napisano 06 czerwiec 2019 - 22:03

Jeśli kochacie piękne widoki, piaszczyste plaże i odpoczynek to kierunek faro portugalia jest dla Was idealny i zdecydowanie warto z niego korzystać i cieszyć się z pięknych chwil. Na wyjazd jeszcze nie jest za późno, bo na stronie https://www.clickand...ortugal/algarve można znaleźć w dalszym ciągu super oferty.

#22 Izak

Izak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 211 postów

Napisano 07 czerwiec 2019 - 19:05

Ja nadal czegoś szukam, ale ceny są z kosmosu... Zapewne polecimy na last minute

#23 kasiakowa06

kasiakowa06

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 45 postów

Napisano 05 lipiec 2019 - 10:04

U nas co roku inny kierunek na tapecie. Chociaż od czasu gdy pierwszy raz wybraliśmy się na wczasy na Sardynii mamy ochotę wracać tam co rok.

#24 Karola12b

Karola12b

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 205 postów

Napisano 05 lipiec 2019 - 13:28

To fakt, Sardynia jest piękna. My planujemy w tym roku USA i już się nie mogę doczekać^^

#25 PawluM

PawluM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 238 postów

Napisano 08 lipiec 2019 - 17:46

USA to już w ogóle bajka, Tu na pewno wakacje liczysz na minimum 2 tygodnie, bo lecąc do USA jest wiele miejsc, które obowiązkowo trzeba zobaczyć na własne oczy ;) Ja to może jeszcze kiedyś polecę do stanów, na razie jednak zamykam się na Europę i to mi wystarcza. Wiadomo też, że budżet mnie tu sporo ogranicza. Raczej staram się szukać tanich lotów i pod to dopasowywać moje wakacje. Macie może jakieś swoje sprawdzone sposoby na to? Korzysta ktoś z was z wyszukiwarki od Esky https://www.esky.pl/wyszukiwarka-lotow? Tu wiadomo, że każda pomoc się przyda w organizacji wakacji.

#26 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 666 postów

Napisano 10 lipiec 2019 - 13:01

U mnie szykują się wakacje bez specjalnych atrakcji.

#27 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 768 postów

Napisano 11 lipiec 2019 - 11:18

A ja Wam tutaj zaproponuję polski kierunek, mianowicie polecam wybrać sie w Bory Tucholskie. Można się tam zrelaksować oraz odsapnąć od dużego miasta..... To oczywiście piękna dzika przyroda, która zaciekawi nie jedną osobę, ale również kawał historii. Warto odwiedzić miasteczko Borne Sulinowo i okolice. Było to ostatnie miejsce gdzie stacjonowały wojska rosyjskie i przez wiele lat była to biała plama na mapie..

Na miejscu polecam wynająć sobie noclegi tutaj;

http://www.przystanektlen.pl

Jeden z lepszych ośrodków, w jakich miałam okazję wypoczywać. Dobry standard i przepyszne jedzenie w restaurajcji.

przystanek_tlen_bory_tucholskie_43.jpg?i

#28 Ravadis

Ravadis

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaZabrze

Napisano 12 lipiec 2019 - 08:49

Ja w tym roku niestety nie planuję urlopu. Po prostu nie będę mieć na to czasu :(

#29 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 12 lipiec 2019 - 10:41

Gdzie wyjeżdżacie najchętniej?

#30 Guest_grzybek

Guest_grzybek
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 13:42

Ja najchętniej na objazdówki po Bałkanach. Jakoś uwielbiam tamte klimaty. A jest tam co zobaczyć, więc póki co wybieram właśnie objazdówki z Wytwórnią Wypraw. Mają co roku kilka w tamten region i co jakiś czas zmieniają program, wiec można różne miejsca poznać. W tym roku mamy na tapecie Czarnogórę.

#31 grodzinskajadwiga

grodzinskajadwiga

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 02 sierpień 2019 - 09:55

My w tym roku planujemy objazdówkę po Europie: Włochy, Słowenia i Chorwacja. A wcześniej mamy jeszcze male wakacje w domu bo dzieci jada na obóz (https://dwd-jagusia....olonie-i-obozy/

#32 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 666 postów

Napisano 05 sierpień 2019 - 13:34

Czyli stawiacie na Europę południową.

#33 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 619 postów

Napisano 04 wrzesień 2019 - 06:54

Niektorzy to maja fajnie caly miesiac wakacji... :) Ale ja i tak sie ciesze bo to moj pierwszy urlop od 6 lat!Caly tydzien!U nas cale zycie podporzadkowane terminarzowi zawodow i pracy.Najbardziej przezywam rozstanie z kotami.Nie zostawaly same dluzej weekend.Jak ja wytrzymam bez Sylwestra

Tak jak już napisałam w tym roku mieliśmy okazję wyjechać jedynie na weekend, ale przynajmniej natrafiliśmy na bardzo dobry standard, mianowicie do tego hotelu pod Zieloną Górą

http://dworkolesin.pl/hotel/

Piekne otoczenie oraz spa. 

#34 gregory43

gregory43

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 04 wrzesień 2019 - 20:00

Mało docenia się uroki naszego kraju istnieje tu wiele ciekawych miejsc do zwiedzania i miejsc gdzie można znaleźć fajny nocleg - http://www.noclegi24h.pl/- zobacz gdzie się zatrzymać na spanie, nocowanie.

#35 domi.nika

domi.nika

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 05 wrzesień 2019 - 10:31

Polecam ciekawy artykuł o tym dlaczego warto pojechać na wakacje na Sardynie https://www.e-uczeln...ac-na-sardynie/

#36 Franciszek55

Franciszek55

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 wrzesień 2019 - 09:23

Jak dla mnie perfekcyjnym wyborem są polskie góry. Mamy przepiękne widoki, a dodatkowo jest bardzo blisko do Słowacji. Można wspaniale spędzić czas dodatkowo aktywnie pożytkując te kilka dni urlopu.

#37 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1299 postów

Napisano 13 wrzesień 2019 - 12:50

W tym roku moje wakacje były słabe, niestety rozchorowałam się i zamiast jeździć i zwiedzać, co leżałam z gorączką i bólem gardła.

#38 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 880 postów

Napisano 10 styczeń 2020 - 08:08

Polskie Wybrzeże, szczególnie ten zachodni odcinek obfituje w wiele interesujących latarni morskich, które kiedyś wskazywały drogę do portu, a teraz pełnią rolę zabytków architektonicznych.
W zasadzie w każdej większej miejscowości zaczynając od Świnoujścia w kierunku wschodnim.

Ciekawie jest również w Kołobrzegu:

Zerknijcie sobie tutaj. Na stronie jest kompleksowy plan wycieczki do Kołobrzegu. 
kolobrzeg-mini-galeria.jpg

#39 Izak

Izak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 211 postów

Napisano 10 styczeń 2020 - 20:09

W sumie dawno nie byłem w Kołobrzegu. Może jest to jakiś pomysł... dzięki ;)

#40 ankaskakanka

ankaskakanka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 18 luty 2020 - 17:51

Nie trzeba wyjeżdzać za granicę, żeby zwiedzić piękne, cieszące oko miejsca. Pokoje i apartamenty pod Krakowem w Mogilanach to miejsce, z którego blisko w piękne zakątki Małopolski i południowej Polski.. W obrębie 100 km jest masa atrakcji i świetnych do zobaczenia miejsc, które nadają się nie tylko na wędrówki, ale i na wypoczynek w otoczeniu natury i górskich widoków

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy