Skocz do zawartości

Zdjęcie

Księgowość dla nowej firmy

wróć do serwisu Moja Firma 21 odpowiedzi w tym temacie

#1 Toomasz12

Toomasz12

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 12 luty 2019 - 11:33

Cześć

Niebawem zakładam własną działalność gospodarczą.  Czeka mnie trochę wyzwań, ciągle się wszystkiego uczę.

Na tą chwilę chciałbym zapytać jednak o księgowość.

Co jest lepsze? Księgowość tradycyjna czy księgowość online?

Którą opcję polecacie? Chciałbym poznać plusy i minusy bazując na Waszym doświadczeniu.

#2 Uslugiksiegowe

Uslugiksiegowe

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 14 luty 2019 - 09:52

Witam serdecznie

Nasze biuro rachunkowe oferuje kompleksową pomoc w prowadzeniu księgowości.

Oferujemy dodatkowo kompleksowe doradztwo księgowe, podatkowe i prawne.

Z jakiej księgowości skorzystać?

Księgowość online pozwala bezpiecznie kontrolować firmę. Klient otrzymuje dostęp do dokumentów swojej firmy, co pozwala mu na bieżąco kontrolować biznes w każdego miejsca i o każdej porze. To bezpieczna forma prowadzenia księgowości, która pozwala na łatwy dostęp do specjalistów księgowych i ich wiedzy.

Księgowość prowadzona w sposób tradycyjny umożliwia spotkanie z księgową i rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące sytuacji firmy.

Nasze biuro rachunkowe oferuje prowadzenie księgowości zdalnie oraz tradycyjnie.

Zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu:

Telefon: 12 378 38 35

E-mail: oferta@ksiegowosc-spolek-zoo.pl

#3 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 262 postów

Napisano 18 luty 2019 - 21:43

Może biuro rachunkowe online https://eido.pl/to będzie dla Was interesująca opcja? Koniecznie sprawdźcie sobie, na jakich warunkach działają i czy ich praca będzie Wam odpowiadała. Moim zdaniem super sprawa, bo bez wychodzenia z domu mamy załatwione sprawy związane z księgowością.

#4 Guest_Klara

Guest_Klara
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 23:07

No właśnie też się zastanawiam nad opcją on-line, bo po pierwsze wolę wszystko załatwić przez internet, ze względu na oszczędność czasu, a po drugie, nie ukrywam, że kwestie oszczędności finansowej też są mega ważne. Akurat myślę o Tax Care, bo chyba jest to jedno z najbardziej znanych biur rachunkowych. Ktoś z Was może współpracuje z nimi? Jakieś opinie?

#5 Guest_Salome

Guest_Salome
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2019 - 19:22

Mam u nich księgowość ponad 2 lata, jeszcze z czasów jak mieli biura stacjonarne. Co chcesz wiedzieć? Chętnie podpowiem.

#6 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 09 kwiecień 2019 - 08:48

Dobrze wiedzieć, gdzie szukać pomocy w takiej sytuacji. Kilka porad znalazłam też tutaj http://abcporady.pl/...kie-dla-spolki/ co sądzicie o informacjach zawartych tutaj? Jak wygląda wasza współpraca? Na co zwrócić uwagę na początku?

#7 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 09:28

Kiedy zakładałem własną firmę też zastanawiałem się pomiędzy księgowością online i tradycyjną. Nie posiadam jednak doświadczenia, dlatego w moim przypadku samodzielne prowadzenie ksiąg nie wchodzi w grę. Poszukałem w internecie pomiędzy biurami rachunkowymi i natrafiłem na stronę Kancelaria-DGP.pl. Zadzwoniłem, nawiązałem współpracę i w sumie już dwa lata z nimi współpracuje. Brak zastrzeżeń, rzetelność, profesjonalne podejście do klienta i szybki kontakt. polecam

#8 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 09:37

No i g ó w n o mnie obchodzi podupadającą kancelaria

#9 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 10:16

No i g ó w n o mnie obchodzi podupadającą kancelaria

podupadająca? Nie rozumiem. Z tego co mi wiadomo to mają się całkiem dobrze, ciągle nowe uslugi

#10 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 10:56

podupadająca? Nie rozumiem. Z tego co mi wiadomo to mają się całkiem dobrze, ciągle nowe uslugi

Taaa...i dlatego potrzebni im tacy naganiacze jak ty?
Dobrym nie potrzeba byle reklamy

#11 Andela

Andela

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 10 kwiecień 2019 - 22:25

To ja w takim razie chętnie dopytam o Tax Care - jak to wychodzi u nich cenowo? Z tego co widziałam na stronie, mają też w ofercie możliwość wykupienia dodatkowych pakietów, np. medycznego, to jest opcja dla każdego klienta?

#12 chalwa

chalwa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 28 kwiecień 2019 - 20:56

To ja w takim razie chętnie dopytam o Tax Care - jak to wychodzi u nich cenowo? Z tego co widziałam na stronie, mają też w ofercie możliwość wykupienia dodatkowych pakietów, np. medycznego, to jest opcja dla każdego klienta?

Od 99 zł miesięcznie, ale to zależy od rodzaju Twojej działalności, ilości papierów miesięcznie, więc tak na 100 nikt Ci tutaj nie powie, ile będziesz płacił, musisz się skontaktować z biurem. A pakiety dodatkowe tak, są dla każdego klienta.

#13 Guest_Jana

Guest_Jana
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2019 - 22:09

A miewają jakieś ciekawe promocje dla nowych klientów? Może bym przeszła.

#14 Wilhelm

Wilhelm

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 20 maj 2019 - 11:29

Jeżeli jesteś z Poznania to mogę Ci polecić https://br-ingenium.pl/

A jak nie, ale pasuje Tobie księgowość zdalna to też oferują taką możliwość, ja im zleciłem księgi mojej firmy z Gorzowa Wlkp ;)

#15 Guest_Ajola

Guest_Ajola
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2019 - 23:05

A miewają jakieś ciekawe promocje dla nowych klientów? Może bym przeszła.

Najlepiej zajrzeć na ich stronę, wtedy będziesz miała na 100% pewność, że dana promocja jest aktualna. Ale z tego co mi się obiło o uszy, mają promocję dla branży beauty, więc jeśli działasz w tej branży, może akurat:) Dla mnie akurat dobrym rozwiązaniem jest możliwość wykupienia u nich pakietów dodatkowych, sama korzystam z medycznego. 

#16 pomocna

pomocna

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 78 postów

Napisano 13 czerwiec 2019 - 21:11

U mnie sprawdza się wirtualna księgowość, znalazłam taką poradę na https://www.ppportal.pl/ jak zacząć oszczędzać otwierając firmę. I to właśnie był jeden z punktów, rzeczywiście jest taniej a jakość usług równie wysoka jak księgowa na etacie. 

#17 chalwa

chalwa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 13 czerwiec 2019 - 21:51

W tej chwili trwa promocja, księgowość + abonament prawny i wsparcie IT na 3 miesiące od 99 zł miesięcznie, ale nie wiem jak długo jeszcze. No i dla kierowców też coś mają w ofertach specjalnych

#18 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 963 postów

Napisano 19 czerwiec 2019 - 09:20

Jeżeli to jednoosobowa działalność można spróbować samodzielnie się tym zająć, przy większej ilości pracowników i pracy, lepiej by ktoś się tym zajął, najlepiej biuro księgowe.

#19 Guest_Ertia

Guest_Ertia
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2019 - 20:23

Nie, nie ufam sobie w kwestii liczb, finansów, szczególnie tych firmowych, wolę, żeby wszystko było przypilnowane i zamknięte w terminach, dlatego też zdecydowałam się na Tax Care. 

#20 Guest_Zuzka

Guest_Zuzka
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 16:17

Tax Care wychodzi dobrze cenowo, pakiety są fajne, na początek można dostać w pakiecie też pomoc prawnika czy informatyka. Można też mieć pakiet medyczny dla siebie i rodziny. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych