Skocz do zawartości

Zdjęcie

Księgowość dla nowej firmy

wróć do serwisu Moja Firma 10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Toomasz12

Toomasz12

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 12 luty 2019 - 11:33

Cześć

Niebawem zakładam własną działalność gospodarczą.  Czeka mnie trochę wyzwań, ciągle się wszystkiego uczę.

Na tą chwilę chciałbym zapytać jednak o księgowość.

Co jest lepsze? Księgowość tradycyjna czy księgowość online?

Którą opcję polecacie? Chciałbym poznać plusy i minusy bazując na Waszym doświadczeniu.

#2 Uslugiksiegowe

Uslugiksiegowe

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 14 luty 2019 - 09:52

Witam serdecznie

Nasze biuro rachunkowe oferuje kompleksową pomoc w prowadzeniu księgowości.

Oferujemy dodatkowo kompleksowe doradztwo księgowe, podatkowe i prawne.

Z jakiej księgowości skorzystać?

Księgowość online pozwala bezpiecznie kontrolować firmę. Klient otrzymuje dostęp do dokumentów swojej firmy, co pozwala mu na bieżąco kontrolować biznes w każdego miejsca i o każdej porze. To bezpieczna forma prowadzenia księgowości, która pozwala na łatwy dostęp do specjalistów księgowych i ich wiedzy.

Księgowość prowadzona w sposób tradycyjny umożliwia spotkanie z księgową i rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące sytuacji firmy.

Nasze biuro rachunkowe oferuje prowadzenie księgowości zdalnie oraz tradycyjnie.

Zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu:

Telefon: 12 378 38 35

E-mail: oferta@ksiegowosc-spolek-zoo.pl

#3 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 211 postów

Napisano 18 luty 2019 - 21:43

Może biuro rachunkowe online https://eido.pl/to będzie dla Was interesująca opcja? Koniecznie sprawdźcie sobie, na jakich warunkach działają i czy ich praca będzie Wam odpowiadała. Moim zdaniem super sprawa, bo bez wychodzenia z domu mamy załatwione sprawy związane z księgowością.

#4 Guest_Klara

Guest_Klara
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 23:07

No właśnie też się zastanawiam nad opcją on-line, bo po pierwsze wolę wszystko załatwić przez internet, ze względu na oszczędność czasu, a po drugie, nie ukrywam, że kwestie oszczędności finansowej też są mega ważne. Akurat myślę o Tax Care, bo chyba jest to jedno z najbardziej znanych biur rachunkowych. Ktoś z Was może współpracuje z nimi? Jakieś opinie?

#5 Guest_Salome

Guest_Salome
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2019 - 19:22

Mam u nich księgowość ponad 2 lata, jeszcze z czasów jak mieli biura stacjonarne. Co chcesz wiedzieć? Chętnie podpowiem.

#6 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 442 postów

Napisano 09 kwiecień 2019 - 08:48

Dobrze wiedzieć, gdzie szukać pomocy w takiej sytuacji. Kilka porad znalazłam też tutaj http://abcporady.pl/...kie-dla-spolki/ co sądzicie o informacjach zawartych tutaj? Jak wygląda wasza współpraca? Na co zwrócić uwagę na początku?

#7 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 09:28

Kiedy zakładałem własną firmę też zastanawiałem się pomiędzy księgowością online i tradycyjną. Nie posiadam jednak doświadczenia, dlatego w moim przypadku samodzielne prowadzenie ksiąg nie wchodzi w grę. Poszukałem w internecie pomiędzy biurami rachunkowymi i natrafiłem na stronę Kancelaria-DGP.pl. Zadzwoniłem, nawiązałem współpracę i w sumie już dwa lata z nimi współpracuje. Brak zastrzeżeń, rzetelność, profesjonalne podejście do klienta i szybki kontakt. polecam

#8 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 09:37

No i g ó w n o mnie obchodzi podupadającą kancelaria

#9 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 10:16

No i g ó w n o mnie obchodzi podupadającą kancelaria

podupadająca? Nie rozumiem. Z tego co mi wiadomo to mają się całkiem dobrze, ciągle nowe uslugi

#10 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 10:56

podupadająca? Nie rozumiem. Z tego co mi wiadomo to mają się całkiem dobrze, ciągle nowe uslugi

Taaa...i dlatego potrzebni im tacy naganiacze jak ty?
Dobrym nie potrzeba byle reklamy

#11 Andela

Andela

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 10 kwiecień 2019 - 22:25

To ja w takim razie chętnie dopytam o Tax Care - jak to wychodzi u nich cenowo? Z tego co widziałam na stronie, mają też w ofercie możliwość wykupienia dodatkowych pakietów, np. medycznego, to jest opcja dla każdego klienta?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych