Skocz do zawartości


Urlop dodatkowy dla p.socjalnego


wróć do serwisu Kadry 1 odpowiedź w tym temacie

#1 Guest_Malgorzata

Guest_Malgorzata
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 07:34



Dzien dobry. Pracuje w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie. 6 lat nieprzerwanie byłam pracownikiem socjalnym, następnie 6 lat asystentem rodziny. Teraz ponownie bede pracownikiem socjalnym w tym samym ośrodku. Czy należy mi sie dodatkowy urlop dla pracownika socjalnego jeśli już zdobyłam nieprzerwany staż 5 lat? Bede wdzieczna za okazana pomoc i odpowiedz.

#2 coli

coli

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 503 postów

Napisano 12 luty 2019 - 20:31

 

 

Art. 121.

3. Pracownikowi socjalnemu zatrudnionemu w ośrodku pomocy społecznej lub w powiatowym centrum pomocy rodzinie, do którego obowiązków należy praca socjalna oraz przeprowadzanie rodzinnych wywiadów środowiskowych, jeżeli przepracował nieprzerwanie i faktycznie co najmniej 5 lat, przysługuje raz na dwa lata dodatkowy urlop wypoczynkowy w wymiarze 10 dni roboczych.

Ustawa z dnia 12.03.2004 r. o pomocy społecznej

Tak





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych